Ten rok jest bardzo trudny dla rolników, którzy doświadczyli wielu trudności z powodu pogody. Susze, intensywne opady deszczu, niskie temperatury i ostatnie podtopienia zniszczyły wiele plonów.
W Krakowie rolnicy jednak nie narzekają na zbiory. W krakowskiej Olszanicy trwaja intensywne prace przy żniwach a na pola wyjechał potrzebny sprzęt.
Jak to wygląda w Krakowie?
Portal „Gazeta Krakowska” zamieścił na swojej stronie interesujące zdjęcia, które pokazują współczesną pracę na roli:
 
        
Rolnicy wykorzystują do tego ciężki sprzet:
 
        
 
        
 
        
To też może cię zainteresować: Kraków: niepowtarzalna okazja na Wawelu. Kaplica Zygmuntowska została udostępniona zwiedzającym
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kraków: sanepid potwierdza zakażenie koronawirusem u pracownika Kolei Małopolskich. Duże prawdopodobieństwo zarażenia pasażerów
O tym się mówi: Kraków: kierowcy korzystający z A4 mogą odetchnąć z ulgą? GDDKiA dało odpowiedź w sprawie podwyżek cen
![Kraków: trwają żniwa, a na polach można zobaczyć sprzęt i robotników. Jak to wygląda w mieście [ZDJĘCIA]](https://zycie.news/crops/7e1d59/620x0/1/0/2020/08/04/gMY7rBxb7ERsvyrafw2QIEv7u6cDBDFr0YHX3UIR.jpeg) 
         
                                 
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
                             
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
        