Zdjęcie młodego Jarosława Kaczyńskiego trafiło do sieci. Polityk PiS wybiera się na pochód pierwszomajowy z czerwoną kokardą na piersi i … papierosem!

Na opublikowanym, na Facebooku, przez Pana Marka Skwarskiego zdjęciu z lat 70-tych uchwycono Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcie, wykonane najprawdopodobniej w Białymstoku, przedstawia przyszłego naczelnika Polski, udającego się na pochód pierwszomajowy. Jarosław Kaczyński ubrany w brązowy płaszcz z przypiętą do piersi czerwoną wstążką trzyma w ręku papierosa:

„Białystok, końcówka lat 70-tych. Przyszły naczelnik Polski, z extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy” – napisał pod udostępnionym postem Marek Skwarski.

Internauci szybko zauważyli publikację. Wśród nich znaleźli się Roman Giertych i Radosław Sikorski, którzy nie omieszkali skomentować zdjęcia:

„Maszerując z czerwoną kokardą na pochodzie z okazji 1 Maja nasz najdroższy przywódca wykonywał misję Wallenroda odstraszając innych swoim płaszczem. To był element jego ukrytej, ale skutecznej walki z komunizmem” – napisał Giertych.

Czy to nie aby nasz niezłomny antykomunista? – zadał pytanie Sikorski.

 

Białystok, końcówka lat 70-tych. Przyszły naczelnik Polski, z extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy.

Gepostet von Marek Skwarski am Dienstag, 15. Oktober 2019

 

 

https://twitter.com/sikorskiradek/status/1184502494577287174

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ! W PIS-IE POJAWIŁ SIĘ NOWY KACZYŃSKI!

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ: JAROSŁAW KACZYŃSKI PREMIEREM? „JESTEM PRZEKONANY, ŻE TAK BĘDZIE”

Źródło: ”naTemat.pl”