Każdy ranking wiąże się z tym, że możemy dać upust własnym potrzebom oceniania innych pod wyznaczonym względem. Ranking najlepszych szamponów do włosów, najśmieszniejszych komedii XX wieku, czy najpiękniejszej celebrytki.

Która z aktorek zasługuje na pierwsze miejsce

To ostatnie zdaje się być najbardziej interesujące, szczególnie dla męskiej części oceniających.

"Gdańsk Nasze Miasto" przedstawia ranking najpiękniejszych polskich gwiazd filmowych. Nigdy nie wiadomo, kogo wybiorą widzowie i internauci. O gustach się nie dyskutuje, jak mówi przysłowie. Mimo wszystko, mimowolnie oceniamy aktorki nie tylko pod względem ich talentu aktorskiego, czy dorobku filmowego, ale też ich wygląd i zdolność do wizualnego wcielania się w różne postaci.

Jedna aktorka płacze mało przekonująco, inna natomiast wyróżnia się zaróżowioną i piegowatą skórą. Dla wielu koneserów kina liczy się wszystko na raz - uroda, talent aktorski, dorobek zawodowy i to, jaką osobą jest prywatnie.

Małgorzata Kożuchowska

W produkcjach "Kiler" i "Kilerów dwóch", dała się poznać, jako inteligentna, acz dobroduszna Ewa Szańska. Najbardziej kojarzymy ją z roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość", lub Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka PL". Na jej koncie jest oczywiście mnóstwo innych ról, w których świetnie odnalazła się jako aktorka.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Najbardziej ją kojarzymy z filmów "Listy do M 2", "Twarzą w twarz", czy "Teraz, albo nigdy". Kiedyś zmagała się z wahaniem wagi, lecz teraz zdaje się nie mieć problemów z wagą.

Julia Wieniawa-Narkiewicz

Młoda, utalentowana, stała się popularna dzięki udziałowi w serialu "Rodzinka.pl", zagrała też w serialach "W rytmie serca" i "Na Wspólnej".

Którą z nich cenicie najbardziej?

O tym się mówi: Ta mała dziewczynka, która uśmiecha się ze zdjęcia, dzisiaj jest znana w każdym polskim domu. Wyrosła na dzielną kobietę

Zerknij: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem