Już w tą środę 18 listopada między 15:00 a 17:00 odbędzie się spotkanie online pt. „Sesja Radykalnego Śnienia” organizowane przez Instytut Kultury Miejskiej oraz infuture.institute.

W ramach wydarzenia prowadzone będą rozmowy nad przyszłością Gdańska w ciągu najbliższych 50 lat.

Aleksandra Kulińska z infuture.institute wyjaśnia, że podczas sesji jej uczestnicy będą wypracowywać rozwiązania dla realnych problemów miasta i jego mieszkańców za pomocą metody Moonshot Thinking.

Aby wziąć udział należy wysłać zgłoszenie (https://www.gdansk.pl/wydarzenia/sesja-radykalnego-snienia-o-miescie,w,25971), liczba miejsc jest ograniczona.

Do zespołów wybrana zostanie jak najbardziej różnorodna grupa mieszkańców, która będzie miał wpływ na przyszłość Gdańska współpracując ze specjalistami z zakresu architektury urbanistyki, edukacji, sztuki itd.

To też może cię zainteresować: Gdańsk: nowoczesne zabiegi medyczne dostępne także w gdańskich szpitalach. Oferta robi wrażenie. Które z nich trzeba szczególnie docenić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: trwają prace na jednej z największych inwestycji w mieście. Zadowoleni będą rowerzyści. Jak wygląda sytuacja na Wiadukcie Biskupia Górka

O tym się mówi: Gdańsk: Bank Żywności zaczyna przygotowania do świąt. Jak będzie wyglądać tradycyjna zbiórka żywności