Każda z nas miała przyjemniej raz w życiu epizod z dietą. Nie mówimy tylko o tych odchudzających. Niektóre z nas próbowały czasem również zmienić negatywne nawyki żywieniowe. Nie wszystkie z pozytywnym skutkiem. Choć większość z nas mówiąc kolokwialnie „odpadła” i wróciła na stare tory, są również takie, którym należą się gratulacje. Wiemy dobrze jaki wielki trud włożyły w dążenie do celu.

Jedna z osób, które postanowiły stanąć do batalii z nadwaga jest znana z TVN Style Kinga, która na własnej skórze testowała już niemalże wszystkie diety po to, by zyskać upragnioną sylwetkę. Jak się okazuje bezskutecznie. Teraz Kinga postanowiła wyjawić sekret swojej nieudanej próby. Jak sama przyznała nie była do końca konsekwentna.

TVN Style. Kindze nie udało się zrzucić zbędnych kilogramów. Dlaczego?

Kinga w rozmowie z „Newserią Lifestyle” przyznała, ze do podjęcia diety zmusił ja strach przed negatywnymi skutkami zdrowotnymi jakie niesie za sobą nadwaga. Jak powiedziała przez lata zaniedbywała się. Odżywiała się nie zdrowo nie zważając na to, co je. Teraz mierzy się z negatywnymi skutkami swoich zaniedbać. Kinga nie zamierza się jednak poddawać. Chce zrobić cos dla siebie a odchudzanie i dążenie do zdrowego ciała to jest to.

Kinga zdradziła, ze nad jej przemiana będą pracować także specjaliści. Pod czujnym okiem lekarzy, dietetyków, kosmetologów oraz trenerów uda jej się osiągnąć cel.

Kinga  Zawodnik  Instagram
Kinga Zawodnik Instagram