Weronika Marczuk to pochodząca z Ukrainy uznana aktorka, autorka książek, która należy do grona najbardziej popularnych i szanowanych w Polsce osobistości telewizyjnych.

Największą rozpoznawalność w Polsce zdobyła poprzez zawarcie związku małżeńskiego z Cezarym Pazurą w latach 1995 – 2007. Od roku 2012 jest w związku z mężczyzną, o którym nie mówi zbyt wiele. 17 stycznia 2020 roku na świat przyszła ich córeczka Anna, która jest jednocześnie pierwszym dzieckiem kobiety.

Urodziła je w wieku 48 lat, co w wielu osobach wzbudziło ogromne zdziwienie, ale i lęk przed tym, czy kobieta podoła, gdyż jak wiadomo, ciąża w tym wieku nie należy do łatwych i bezpiecznych decyzji.

Weronika Marczuk o macierzyństwie

Jakiś czas temu kobieta udzieliła wywiadu magazynowi Viva, w którym szczerze opowiadała o macierzyństwie, a także o tym, co spotkało ją na owej drodze.

Aktorka wyznała, że od zawsze pragnęła mieć dziecko, lecz po przyjeździe do Polski przyklejono jej “łatkę” osoby, która przybyła tu tylko dlatego, aby poznać męża i być przysłowiową “kurą domową”. Kobieta przyznała, że jej wewnętrzna duma i pewnego rodzaju bunt takim teoriom sprawił, że chciała udowodnić wszystkim, ale przede wszystkim sobie, że przyjechała tu, aby coś osiągnąć.

Jak wyznaje, dopiero potem w planach było dziecko. Niestety, nie było to takie proste. Kobieta kilka razy poroniła, a dopiero mając 48 lat udało się wydać na świat córkę bez żadnych komplikacji.

fot. viva.pl