Poszukiwani są trzej złodzieje rowerów z gdańskiego Wrzeszcza. Proceder uchwyciły kamery, a policja apeluje o pomoc i informację w razie rozpoznania, któregoś z mężczyzn.

W dzielnicy dosyć często ostatnio dochodzi do kradzieży jednośladów. W ciągu ostatnich miesięcy, aż trzech właścicieli straciło swoje pojazdy.

Do pierwszej kradzieży doszło 24 lipca kiedy to mężczyzna zabrał rower zostawiony na klatce schodowej.

Druga z nich miała miejsce 21 sierpnia. Jednoślad warty kilka tysięcy złotych został skradziony z rowerowni.

Przy trzecim zdarzeniu z 4 września, sprawca wszedł na jedna z posesji przy ulicy Jaśkowa Dolina, przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł rower.

fot. policja

Widziałeś, zadzwoń

Policja prosi o informacje w sprawie tych kradzieży. Jeśli ktoś rozpoznaje tych mężczyzn lub może pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

Można dzwonić pod numer 47 741 15 22 na Komisariat Policji III przy ul. Białej 1A lub mailowo na adres komendant.kp3@gd.policja.gov.pl.

To też może cię zainteresować: Gdańsk: od dzisiaj obowiązują zmiany w komunikacji miejskiej. Objazdy, remonty i przegubowe autobusy na prośbę pasażerów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: przyłapany na gorącym uczynku gdy wyrzucał śmieci z ciężarówki. Jakie czekają go konsekwencje

O tym się mówi: Pomorskie: kilkaset nowych przypadków, najwięcej w Gdańsku. Sanepid podał dane na poniedziałek