W ubiegłą sobotę jedna z pasażerek po wejściu do samolotu otrzymała wiadomość o pozytywnym wyniku testu w kierunku SARS-CoV-2.

W efekcie wszyscy, którzy siedzieli w pobliżu kobiety zostali skierowani na kwarantannę. Jak się okazuje, to nie koniec tej sprawy. Relację jednego z pasażerów tego lotu opisuje Dziennik Bałtycki.

Mężczyzna wraz ze swoją partnerką, z powodu sprzecznych informacji z sanepidu znalazł się na kwarantannie, na której najwyraźniej nie musiał być.

W niedzielę podczas rozmowy telefonicznej uzyskał informację, że ma być na kwarantannie, z kolei w środę dostał odmienną odpowiedź. WSSE w Gdańsku obecnie wyjaśnia tę sprawę.

Pasażer zawraca uwagę, że z powodu niejasnych decyzji sanepidu stracił urlop. Jest także sfrustrowany faktem, ze samolot mimo całego zamieszania, odbył jednak swój lot do Grecji, ale tylko z obywatelami greckimi na pokładzie.

fot. pixabay

To też może cię zainteresować: Gdańsk: dzieci mogą liczyć na bezpłatną pomoc w Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: pierwszy od wielu miesięcy wycieczkowiec zawitał do portu. Czy to początek odmrażania branży cruiserów

O tym się mówi: Gdańsk: wodociągi prowadzą prace na sieci. Nie będzie wody w kilku lokalizacjach w czwartek i piątek