Linie lotnicze Ryanair od poniedziałku 3 sierpnia wprowadziły do swojej oferty dwa nowe połączenia z Portu Lotniczego w Gdańsku.

Gdzie można polecieć?

Od tego tygodnia w ramach letniej oferty przewoźnika mamy możliwość polecieć do Wiednia w Austrii, a także Pafos na Cyprze.

fot. Turystyka

Ryanair uznaje to za spory sukces biorąc pod uwagę trudną sytuację branży lotniczej i turystycznej w dobie pandemii koronawirusa.

„To, naszym zdaniem, efekt wieloletniej dobrej współpracy i zaufania, a także przekonania, że pomorski rynek jest bardzo rozwojowy biznesowo i turystycznie” – przekonuje kierowniczka działu analiz ekonomicznych i marketingu gdańskiego lotniska.

Loty do Wiednia będą realizowane cztery razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele, a do Pafos dwa razy na tydzień w środy i niedziele.

To też może cię zainteresować: Pomorskie: przekroczyliśmy tysiąc zakażeń w województwie. Służby informują o kolejnych kilkudziesięciu przypadkach COVID-19

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdańsk: niezwykłe odkrycia wyszły na jaw podczas remontu bazyliki. Co znaleziono w świątyni

O tym się mówi: Gdańsk: ognisko koronawirusa w drużynie Trefl się szybko rozprzestrzenia. Jakie decyzje podjęto w tej sprawie