Jak podaje portal "Interia", mieszkańcy Gdańska nie mają dziś co liczyć na bechmurne niebo. Na całym Pomorzu w dzień występować będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Możliwe opady deszczu. Termometry pokażą od 18 stopni nad morzem do 21 stopni w południowych obszarach województwa.

Pogoda w Gdańsku 23 lipca

Mieszkańcy Gdańska muszą liczyć się z zachmurzeniem, które momentami wzrastać będzie do dużego. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 20 stopni. Możliwe przelotne i słabe opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany więjacy z kierunków zachodnich i północno-zachodnich, a w godzinach wieczornych z zachodnich i południowo-zachodnich.

interia.pl

Noc na Pomorzu

Najbliższa noc z 23 na 24 lipca na Pomorzu z zachmurzeniem przeważnie małym lub umiarkowanym, jedynie w zachodniej części województwa okresami wzrastające do dużego. Nad morzem mogą pojawić się lokalnie opady deszczu. Temperatura od 10 do 15 stopni Celsjusza.

Pixabay

Jak podoba się wam lipcowa pogoda?

To też może cię zainteresować: Gdańsk: 23 lipca prowadzone będą prace w sieci wodociągowej. Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie wody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nikt z nas nie spodziewał się tak ogromnej zmiany w naszym kraju. Już niebawem mapa Polski zostanie zaktualizowana

O tym się mówi: Katarzyna Pakosińska odchodzi z TVP i z radiowej Trójki. Sytuacja jest bardzo trudna. "Stałam się bezdomna"