ŚRODKI OSTROŻNOŚCI COVID 19

Od piątku 17 lipca zostały podjęte działania sprawdzania czy osoby poruszające się w przestrzeniach publicznych , komunikacjami miejskimi w mieście Gdańsk, przestrzegają surowo podjętych kroków. Zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak podkreśla tamtejsza policja, na prośbę samych gdańskich mieszkańców, zostały wdrążone środki ostrożności które spowodują, większa kontrole nad tym jak ludzie starają sie zaradzić COVID 19.

Przez cały najbliższy weekend w Gdańsku potrwają kontrole, które mają na celu uświadomić podróżującym pasażerom, jak powinny wyglądać środki ostrożności, mające na celu zmiejszyć zakażenia koronawirusem. Do pomocy dołączyli również policjanci z Sopotu oraz Gdyni, by uswiadomić ludziom jak powinni walczyć z covid 19.

Wspólne przestrzeganie zasad

YT

Dzięki zaangażowaniu kolegów z sąsiednich miast, i przyśpieszonej Kolei Miejskiej jesteśmy w stanie lepiej poradzić sobie z obostrzeniami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa. Prośba ta, wyszła z inicjatywy samych mieszkańców którzy w ciagu roku mają bardzo dużą ilość turystów. A co za tym idzie, zwiększoną ilość narażanie tutejszych mieszkańców na covid 19. Funkcjonariusze policji będą przypominać pasażerom temtejszej kolei miejskiej o tym, jak zwalczać między soba zakażenie się wirusem. Sprawdzane bedzię również odstęp pomiędzy osobami przemieszczającymi się pociągami, czekającymi na peronach. Przestrzegajmy zasad, po to by dbać o bezpieczeństwo swoje i innych .

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy :Gliwińska złapana z tajemniczym mężczyzną. Czy to Jarosław Bieniuk

To może Cię zainteresować :Czy rząd planuje wprowadzenie obowiązkowej szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego

O tym się mówi :Pies wrócił do właścicieli z bezwładnym kociakiem w pysku. Jego zachowanie wprawiło wszystkich w osłupienie