Jak podaje portal „Trójmiasto”, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku odnotowała we wtorek (7.07) dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa Pomorskiego. Żaden z nich nie został wykryty w Trójmieście.

Pixabay

Nowe przypadki

We wtorek 7 lipca odnotowano 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Liczba zakażonych w województwie wzrosła do 690. „Potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w województwie pomorskim dotyczą kobiety w starszym wieku z powiatu bytowskiego i mężczyzny w starszym wieku z powiatu słupskiego. Oboje byli objęci kwarantanną w związku z ogniskiem zakażeń w szpitalu lub rodzinie” – poinformowała Tomasz Augustyniak.

trójmiasto.pl

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku poinformowała, że na Pomorzu w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 6 osób, którym udało się pokonać COVID-19. Liczba aktywnych przypadków wynosi w województwie 94 osoby. Nie odnotowano także żadnej ofiary śmiertelnej w ciągu ostatniej doby.

Spodziewacie się końca epidemii?

To też może cię zainteresować: Gdańsk: ile zapłacimy za rybę w smażalni? Ceny mogą zaskoczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ONZ ostrzega, że obecna pandemia to tylko wierzchołek góry lodowej. Takich sytuacji może być więcej

O tym się mówi: 12:59 To nagranie stało się hitem w kilkanaście godzin. Plażowicze nie mogli uwierzyć w to, co widzą, czy ogromny ptak porywa rekina