Jakie są twoje nawyki zaraz po przebudzeniu? Włączasz kolejną drzemkę, a może żwawo wstajesz z łóżka i zaczynasz kolejny dzień. Statystyki nie są jednoznaczne. Twoje zachowanie może wiele zdradzić.

Włączasz drzemkę

Nie chcesz, by ktoś mówił, jak masz żyć. Chcesz sam decydować, o której wstaniesz, to oznacza tylko jedną możliwość – pracę zdalną lub otworzenie własnej firmy. Ty zdecydowanie nie lubisz się podporządkowywać. Warto obrócić w atut.

Zobacz także: JESTEŚ DOBRYM PARTNEREM I PRZYJACIELEM? ZNAK ZODIAKU ZDRADZI O TOBIE WSZYSTKO

Sprawdzasz, która godzina

Jeśli sprawdzasz, która godzina to oznacza, że wstałeś jeszcze przed budzikiem. Masz zakodowane wstawanie, ale też pójście spać. Jesteś świetnie zorganizowany, nie lubisz, kiedy coś zaburza twój rytm dnia.

Patrzysz na partnera lub inne stworzenie

Kierujesz swój wzrok na partnera, dziecko lub zwierzaka to oznaka uczuciowości i rodzinności. Choć większość ludzi nazywa cię domatorem, ty po prostu lubisz zaszyć się w domu i spędzać czas z najbliższymi.

Patrzysz w sufit

Pobudka to dobry moment na rozmyślania. Nakreślasz, co chciałbyś zrobić w danym dniu, jakie wartości będą ci przyświecały. Masz ogromną wyobraźnię, ale również potrafić śnić na jawie, więc musisz uważać.

Sprawdzasz media społecznościowe

Świat wirtualny jest ważniejszy od tego rzeczywistego. Ciągle sprawdzasz, czy ktoś zostawił like’a lub komentarz pod twoim najnowszym zdjęciem. W realu brakuje ci pewności siebie, dlatego potrzebujesz ciągłych pochwał.

Zobacz także: SEKRET BYŁEJ KOCHANKI KSIĘCIA KAROLA UJRZAŁ ŚWIATŁO DZIENNE! CHCESZ WIEDZIEĆ W JAKI SPOSÓB UKRYWAŁA SIĘ PRZED KSIĘŻNĄ DIANĄ?

Wyskakujesz z łóżka

Od rana jesteś gotowy na nowe wyzwania. Cechuje cię wybuchowość i praktycznie niewyczerpane pokłady energii. Nigdy nie jesteś zmęczony, zawsze możesz coś jeszcze zrobić. Spontaniczność i świadomość celu to twoje drugie imiona.

Źródło: „onet.pl”