Ewa Chodakowska to królowa zdrowego trybu życia. Trenerka nie tylko namawia Polki i Polaków do regularnych treningów, ale także do zmiany diety. Na swoich profilach społecznościowych często rozpisuje plany żywieniowe i dzieli się prostymi przepisami. Jednak czy sama stosuje się do tych zdrowych zasad? Sprawdźcie sami! 

Aktywna w mediach społecznościowych trenerka, Ewa Chodakowska lubi się dzielić z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Na jej Instagramie praktycznie każdego dnia pojawiają się motywujące wpisy oraz żywieniowe rady. Celebrytka chce w ten sposób wywołać prozdrowotną rewolucję.

Ostatnio gwiazda pokazała internautom swoją lodówkę. Wielu mogłoby się zdziwić, ponieważ nie było w niej żadnych warzyw ani owoców. Co więc jada najsłynniejsza trenerka? Półki w jej lodówce w większości wypełniały batony!

Jednak, nie były to pełne cukru przekąski. Chodakowska przyznała, że w lodówce przechowuje głównie batony jej własnej marki Be Raw. Taka alternatywna jest nie tylko zdrowa, ale przede wszystkim smaczna. We wpisie na portalu dodała:

„Zero ściemy… tak wygląda wnętrze mojej lodówki… Dolna szuflada już prawie wyżarta do spodu. Spoko, spoko… te butelki z szampanem i alkoholem to prezenty, które tu poleżą do następnego sezonu letniego. Co wybierasz? BE RAW baton… kulka, ciasteczko…. czy smoothie? A może nowości? MIGDAŁY W CZEKOLADZIE lub masełko orzechowe?”

Trenerka zaznaczyła też, że mała liczba produktów w jej lodówce świadczy o tym, że sama nie gotuje. Jeśli przebywa w Grecji, często jada w restauracjach. Z kolei, jeśli wraca do Polski stawia na dietetyczny katering. „Nie gotuje w domu i mam do tego prawo. Czas, który przeznaczyłabym na gotowanie, przeznaczam na pracę”.

View this post on Instagram

Zero ściemy.. tak wygląda wnętrze mojej lodówki .. Dolna szuflada już prawie wyżarta do spodu 😈😈😈 Spoko spoko... te butelki z szampanem i alkoholem to prezenty, które tu poleżą do następnego sezonu letniego 😅😅😅 Co wybierasz? BE RAW baton... kulka, ciasteczko .... czy smoothie? 🤤🤤🤤 a może nowości? MIGDAŁY W CZEKOLADZIE lub masełko orzechowe? 🤩🤩🤩 Rodzina @beraw_ewachodakowska się stale powiększa.. Ciekawa jestem który z produktów jest Twoim ulubionym 🤔❤️ Wszystko możesz zamówić na www.bebio.pl 🥳🥳🥳 PS. Dla osób, które są tutaj OD DZISIAJ 🤷🏼‍♀️ W ATENACH jem zawsze główne posiłki poza domem.. co widać na INSTASTORIES 🙏🏻 szef kuchni w restauracji/hotelu obok gotuje lepiej ode mnie ❣️ Z kolei w Polsce mam pełną lodówkę produktów BE RAW + swoj catering @bedietcatering ... Pokaże jak wrócę do Warszawy 😅 NIE GOTUJE W DOMU 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ i mam do tego prawo 😅 Czas, który przeznaczyłabym na gotowanie, przeznaczam na prace .. tak wybrałam 🙏🏻

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Myślisz, że gotowanie to błahostka? Sprawdź ten artykuł: MYŚLISZ, ŻE POTRAFISZ UGOTOWAĆ ZIEMNIAKI? ODPOWIEDŹ MOŻE CIĘ ZDZIWIĆ!

Dowiedz się więcej o życiu gwiazd: BARBARA KURDEJ – SZATAN JEST W CIĄŻY? AKTORKA WYZNAŁA, ŻE WRAZ Z MĘŻEM WYCZEKUJĄ POWIĘKSZENIA RODZINY!

Weronika Wojciechowska