Podczas tegorocznej parady Trooping the Colour, tradycyjnej uroczystości urodzinowej króla, doszło do zaskakującej sytuacji między księżniczką Charlotte a księciem Louisem. Wydarzenie, które miało być spokojnym świętowaniem, stało się miejscem ostrej wymiany zdań między rodzeństwem, co zostało uchwycone na wideo.


Na sobotniej paradzie pojawiła się dawno niewidziana Kate Middleton, która zmaga się z nowotworem. Księżna, w swojej pierwszej publicznej wystąpieniu od ponad pół roku, zachwyciła formą i obecnością, biorąc aktywny udział w uroczystościach. Jej obecność była długo wyczekiwana i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i przez media, informuje Pudelek.


Razem z księżną Kate w paradzie uczestniczyły jej dzieci: książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis. To właśnie między Charlotte a Louisem doszło do nieoczekiwanej kłótni, która szybko stała się tematem rozmów.


Jak relacjonuje "The Mirror", dziewięcioletnia Charlotte upomniała swojego młodszego, sześciolatka Louisa, który beztrosko tańczył i przebierał dłońmi podczas uroczystości. Na podstawie ruchu warg dzieci, tabloid ustalił, że Charlotte powiedziała do brata: "Musisz przestać. Oglądaj paradę." Louis, nie kryjąc swojego sprzeciwu, odpowiedział: "Nie zrobię tego."


Charlotte nie zamierzała odpuszczać, kontynuując: "Rób, co każą," na co Louis odpowiedział stanowczo: "Nie." Ta krótka, lecz intensywna wymiana zdań pokazała, że najmłodszy członek książęcej rodziny ma silny charakter i nie zawsze jest skłonny do współpracy.


To nie pierwszy raz, kiedy najmłodsze dziecko Kate i Williama pokazuje swój charakterek. Już wcześniej mały książę Louis zaskakiwał swoją niesfornością i energią, co sprawia, że wielu zastanawia się, jakie wyzwania mogą czekać książęcą parę w przyszłości. Czy Charlotte i Louis będą mieli więcej takich momentów? Czy księżna Kate i książę William poradzą sobie z temperamentem najmłodszej latorośli?


Nie ulega wątpliwości, że książę Louis ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który z biegiem lat może przynieść wiele ciekawych sytuacji. Z kolei Charlotte, jako starsza siostra, już teraz pokazuje, że potrafi wziąć odpowiedzialność i próbować wpływać na zachowanie swojego młodszego brata.


Tegoroczna parada Trooping the Colour pozostanie w pamięci nie tylko ze względu na powrót księżnej Kate, ale także z powodu uroczego, choć burzliwego momentu między Charlotte a Louisem. Obydwoje z pewnością jeszcze nie raz zaskoczą i rozbawią swoich wielbicieli na całym świecie.

@windsxrs

It can’t be a royal appearance without Prince Louis stealing the show by yawning ir dancing😂🥰 | The Princess of Wales with her three children, Prince George, Prince Louis and Princess charlotte. | | #royalfamily #royals #princegeorge #walesfamily #princesscharlotte #princegeorge #princelouis #troopingthecolour #windsxrs

♬ original sound - 𝐓𝐢𝐥𝐥𝐲To też może cię zainteresować: Triumfalny powrót księżnej Kate. To jej pierwsze publiczne pojawienie się po ogłoszeniu choroby


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koniec spekulacji! Księżna Kate ujawnia prawdę o swoim stanie zdrowia. Wydała oficjalne oświadczenie