Zenek Martyniuk, niekwestionowany król disco polo, wraca na antenę! Gwiazdor zostanie jurorem w reaktywowanym programie "Disco Star" i zgarnie za to rekordową gażę!

"Disco Star" wraca na antenę!

Pamiętacie "Disco Star"? Popularny talent show, w którym swoje sił próbowali adepci disco polo, zniknął z anteny Polo TV pięć lat temu. Teraz wraca! Już jesienią będzie można kibicować kolejnym młodym talentom marzącym o karierze na scenie disco polo.

Casting rusza już w czerwcu!

Już teraz każdy, kto marzy o disco polowej sławie, może spróbować swoich sił. Ruszył casting internetowy do "Disco Star"! Mogą wziąć w nim udział zarówno zawodowcy, jak i amatorzy.

Zenek Martyniuk jurorem!

To jednak nie jedyna nowość! W odświeżonym "Disco Star" dojdzie do sporych zmian w składzie jurorskim. Jednym z jurorów zostanie... Zenek Martyniuk!

Rekordowa gaża dla Zenka

Jak donoszą media, Zenek Martyniuk skusił się na lukratywną propozycję. Za każdy odcinek programu król disco polo ma zgarnąć aż 20 tysięcy złotych! To rekordowa gaża wśród jurorów programów rozrywkowych!

Marcin Miller i inni?

Oprócz Zenka Martyniuka w jury "Disco Star" zasiądą również Marcin Miller i Skolimek. Trwają też rozmowy z Magdą Narożną.

Czy Zenek sprawdzi się w roli jurora?

Wielu fanów disco polo zastanawia się, czy Zenek Martyniuk sprawdzi się w nowej roli. Niektórzy obawiają się, że gwiazdor nie ma odpowiedniego doświadczenia i obycia w krytykowaniu innych. Inni z kolei wierzą, że Zenek, jako ikona disco polo, będzie cennym mentorem dla młodych talentów.

Jedno jest pewne - powrót Zenka Martyniuka na antenę to duże wydarzenie dla fanów disco polo. Nowa edycja "Disco Star" z pewnością będzie hitem!

A Wy, co sądzicie o powrocie Zenka Martyniuka na antenę? Czekacie na nową edycję "Disco Star"?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Jedna babcia przekazała całe mieszkanie tylko jednej wnuczce": Druga postąpiła "sprawiedliwie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Jaka to melodia" znika z anteny! Fani wściekli, TVP tłumaczy