Senior nie wdawał się w konflikty z resztą kuracjuszy, choć raz zdarzyło się mu nieco zdenerwować...

Szósty sezon "Sanatorium miłości" dobiegł końca, a bohaterowie show zaczynają o wszystkim opowiadać. Właśnie nadszedł czas na szczere wyznania. Stanisław z Irlandii wspomniał o konflikcie z Marią z Czarnowa... Kto jest kłamczuszkiem?

Maria niepochlebnie mówiła o Stanisławie

Stanisław z szóstego sezonu programu zdobył popularność pośród uczestniczek. Jego uwagę chciała zwrócić szczególnie Małgorzata z Sobótki, jednak Elżbieta również postanowiła zgarnąć go dla siebie przy okazji balu finałowego. Nie obeszło się więc bez spięcia między nią a Małgorzatą.

Stanisław wpadł też w oko Marii z Czarnowa. Kuracjusz tymczasem szczerze zadeklarował, że woli kobiety wysportowane. To był znak, że Maria nie kwalifikuje się do uderzania w konkury o jego względy.

To nie wywołało w Marii zbytniej urazy, a jednak nie powstrzymała się przed kąśliwą ripostą. Podczas rozmowy z innymi kuracjuszami oznajmiła, że Stanisław intensywnie lubuje się w napojach wyskokowych.

Gdy tylko mężczyzna dowiedział się o wygłoszonej przez Marysię opinii, postanowił zweryfikować tę informację u samego źródła. Ta jednak wykręciła się tym, że czuje się przemęczona.

- Człowiek jest zmęczony, czasami powie coś nie tak — stwierdziła.

Stanisław przywołuje w myślach słowa Marii

Gdy finał "Sanatorium miłości" zakończył szósty sezon show, Stanisław zdecydował się na powrót do feralnej wypowiedzi Marii, gdyż okazało się po emisji programu, że zasypały mężczyznę słowa krytyki.

- Maria niepotrzebnie to powiedziała, nie wiem, dlaczego [...] - utyskiwał Stanisław w jednym z wywiadów.

Mimo wszystko zawarli rozejm

Pomimo niemiłych komentarzy, jakie poleciały pod adresem seniora, ten nie zamierza żywić urazy do Marysi. Postanowili wszystko sobie wyjaśnić i utrzymywać miłą relację.

- [...] to bardzo fajna kobieta, którą szanuję. Będziemy mieć bardzo dobrą relację — skwitował.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Pozwij mnie. Jeśli sąd uzna, że jestem ci coś winna, to zapłacę". Powiedziałam matce

Zerknij: Odszedł polski laureat Oscara. Kondolencje płyną z całego świata