Mam 80 lat. Mieszkam dziś sama, choć mam dwie córki. Moja starsza córka jest owocem mojego związku z mężczyzną, którego kochałam najbardziej na świecie. Kiedy zaszłam w ciążę, zostawił mnie. Nigdy nie kochałem swojej najstarszej córki. Może właśnie dlatego, że całą złość, jaką czułam do ukochanego mężczyzny, który mnie porzucił.

Potem w moim życiu pojawił się ojciec młodszej córki. Nigdy tak naprawdę go nie kochałam, choć córkę, którą mi dał, ubóstwiałam nad życie. Wiem, że to, co mówię, może się wydać złe, ale po co oszukiwać, że tak nie było?

Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na historię

Najgorsze jest to, że nigdy nie ukrywałam negatywnego stosunku do starszej i miłości do młodszej. Moja starsza córka wiedziała bardzo dobrze, że jej nie kocham. Wiele razy dałam jej na to dowód. Ostatni raz, kiedy moje córki podrosły, a ja podzieliłem majątek. Starsza nie dostała nic. Młodsza dostała wszystko.

Starsza córka przestała się do mnie odzywać i wcale mnie to nie dziwi. Całe życie dawałam jej odczuć, że jest gorsza i niekochana. Nie mogę i nie winię jej za to, że stało się, jak się stało. Zmieniłam jej życie w piekło, choć przez cały czas tak bardzo się starała zyskać moją aprobatę.

Ciągle ją obrażałam i raniłam. Mam teraz 80 lat i naprawdę chcę ją znaleźć, porozmawiać z nią i przeprosić. Rozmawiałam ostatnio z wnuczką, ale ona powiedziała, że ​​jej mama nie chce ze mną rozmawiać, a ja tak bardzo tego potrzebuję. Chcę spokojnie odejść z tego świata, a bez jej wybaczenia nie będzie to możliwe.

Naprawdę muszę z nią porozmawiać, poprosić o przebaczenie i powiedzieć, że teraz bardzo ją kocham i przepraszam za wszystko. Mam nadzieję, że pewnego dnia zgodzi się ze mną spotkać. Wiem, że nie każdy mnie zrozumie, może nikt. Przecież matka ma obowiązek kochać swoje dziecko i dawać mu ciepło. Przecież nie była to jej wina, że jej ojciec mnie zostawił. Zrozumiałam to chyba za późno.

Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na historię
Seniorka/YouTube @Czas na historię

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Kiedy miałam 55 lat, poznałam mojego męża. Zaczęliśmy mieszkać u mnie": W moim domu zapanował bałagan

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykły sposób na udane zbiory pomidorów. Stary trik gwarantuje obfite plony

O tym się mówi: Życie Zbigniewa Ziobry wywróciło się do góry nogami. Polityk nie ukrywa, że leczenie nie przebiega w spodziewanym kierunku. Wkrótce czeka go zabieg