W polskim show-biznesie znowu zrobiło się głośno! Aktor Rafał Mroczek, znany przede wszystkim z roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość", niespodziewanie ogłosił, że wziął ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami i fanami, a o wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero teraz.


Mroczek, znany ze swojej skrupulatnej ochrony prywatności, tym razem zaskoczył wszystkich. Informację o ślubie przekazał w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie dwóch dłoni ozdobionych obrączkami. Fani od razu ruszyli z gratulacjami i spekulacjami na temat tożsamości jego wybranki, informuje Pomponik.


Kim jest więc szczęśliwa żona Rafała Mroczka? Jak się okazuje, to Magdalena Czech, farmaceutka z wykształcenia i finalistka konkursu Miss Polonia 2018. Oprócz pracy w zawodzie, Czech prowadzi również własny kanał na YouTube, gdzie publikuje inspirujące rozmowy z ludźmi o ciekawych pasjach i życiorysach.


Nowa pani Mroczek jest osobą skromną i ceniącą sobie prywatność, podobnie jak jej mąż. Nic dziwnego, że udało im się utrzymać ślub w tajemnicy przed światem mediów.


Uroczystość odbyła się w gronie najbliższych, a wśród gości nie zabrakło oczywiście gwiazd "M jak miłość". Na ślubie pojawili się m.in. serialowa żona Mroczka, Dominika Kachlik, serialowa córka Gabriela Raczyńska, a także serialowa bratowa Katarzyna Cichopek z narzeczonym Maciejem Kurzajewskim. Świadkiem ceremonii był brat pana młodego, Marcin Mroczek.


Rafał Mroczek i Magdalena Czech poznali się pod koniec 2022 roku i od tamtej pory ich związek rozwijał się błyskawicznie. Para dzieli podobne wartości i pasje, co z pewnością jest solidną bazą dla szczęśliwego małżeństwa.Fanom "M jak miłość" i wszystkim miłośnikom plotek celebryckich pozostaje jedynie życzyć nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


To też może cię zainteresować: Alicja Bachleda-Curuś ma poważne problemy. Gorzkie wieści


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Po dwudziestu latach małżeństwa postanowiła wyrzucić swojego małżonka z domu": Jego rzeczy wyniosła na podjazd