Miałam zwyczajną rodzinę: pracowitego męża, dwójkę dzieci. Byliśmy małżeństwem od sześciu lat, uczucia już dawno opadły, pozostały tylko obowiązki domowe i przyzwyczajenie. Pewnego dnia musiałam jechać w podróż służbową do pobliskiego miasta. Delegacja wszystko zmieniła w moim życiu.

To właśnie w jej trakcie poznałam Darka. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Był tak przystojny, elegancki i od razu zaczął mnie adorować. Wtedy znowu poczułam się jak prawdziwa kobieta. Wystarczyło dwa tygodnie, żebym całkiem straciła głowę z miłości. Była jedna przeszkoda – oboje mieliśmy rodziny.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @BraKe
Kobieta i mężczyzna/YouTube @BraKe
Kobieta i mężczyzna/YouTube @BraKe

Ustaliliśmy, że się rozstaniemy i zaczniemy życie we dwoje. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam po powrocie do domu, było wyznanie mężowi prawdy. Bez zbędnych ceregieli Miłosz spakował swoje rzeczy i wyszedł. Powiedział, że nie chce mnie znać, nie po tym, jak go zdradziłam.

Rozwód Darka trwał trochę dłużej. Gdy tylko o wszystkim opowiedział żonie, zaczęły do mnie dzwonić z pogróżkami. Sytuacja była dla mnie bardzo nieprzyjemna. Katarzyna próbowała wbić mnie w poczucie winy, że odebrałam jej dziecku ojca. W końcu jednak dała za wygraną.

Na odchodne powiedziała mi: "Weź go, ale wiedz, że nie będziesz z nim szczęśliwa. On zrujnuje ci życie. Przekonasz się, kiedy go lepiej poznasz". Oczywiście w tamtym momencie nie przywiązywałem do tego większej wagi. Zwaliłam wszystko na gderanie zranionej żony.

Pierwszy wspólny miesiąc z Darkiem był cudowny. Niestety wraz z biegiem czasu, moje życie zaczęło zmieniać się w piekło. Poniżał mnie, obrażał, wszczynał kłótnie. Przez ciągły stres przybrałam na wadze, coraz gorzej szło mi w pracy i w końcu mnie zwolniono.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Żyliśmy tak przez trzy lata, a potem nie mogłem już tego znieść. Dziś jesteśmy po rozwodzie. Teraz jestem wolną kobietą, wszystko powoli układa się lepiej. Nie wiem, czy to przed tym ostrzegała mnie była żona Darka, czy po prostu los mi odpłacił za mój czyn.

Ja myślicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Cieszyłam się, że po tylu latach moja mama znów znalazła męża": Pewnego dnia pojawiła się na progu mojego mieszkania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw, na jaką emeryturę może liczyć Krystyna Janda. Wydaje się, że aktorka nie ma powodów do narzekania. Prawda może głęboko zadziwić

O tym się mówi: Przyrodnia siostra Kamilka z Częstochowy zdobyła się na powalające wyznanie. Jej słowa poruszają do głębi. „Mam wrażenie, że mi się to wszystko śni”