W ostatnich tygodniach media obiegła smutna wiadomość o ograniczonej aktywności zawodowej księcia Williama i księżnej Kate. Middleton, której życie publiczne praktycznie ustało, potrzebuje spokoju w trakcie leczenia nowotworu. Przyjaciółka pary wyznała, że ich walka nie jest łatwa.


Nie jest to jednak jedyny problem, z jakim zmaga się brytyjska rodzina królewska. Po ogłoszeniu diagnozy nowotworu u króla Karola III, świat obiegła kolejna zatrważająca wiadomość: księżna Kate również stawia czoło rakowi, informuje Pudelek.


Przed publicznym ogłoszeniem swojej choroby, media i internauci spekulowali na temat przyczyn długiej rekonwalescencji po operacji brzucha. Teraz jednak cała uwaga skupia się na tym, jak para królewska radzi sobie z tą trudną sytuacją.


Książę William również ograniczył swoje publiczne wystąpienia, ale niedawno uczestniczył w otwarciu James Place Centre w Newcastle, zapewniając, że jego rodzina czuje się dobrze.
Inną perspektywę prezentuje Amaia Arrieta, przyjaciółka i projektantka ubrań dla książęcej pary. Choć zrozumiale zachowała powściągliwość w komentarzu, wyraziła swoje wsparcie dla Williama i Kate w tym trudnym czasie.


Moje serce jest pełne smutku. Myślę, że przechodzą przez piekło, ale mam nadzieję, że się pozbierają. To naprawdę osobista sprawa - przyznała.


Arrieta, odpowiedzialna za ubiór dzieci Williama i Kate, podkreśliła, jak bardzo zależy jej na ich wyglądzie i jak dumna jest z tej roli.


To nie tylko trudny rok dla rodziny królewskiej, ale też czas, który pokazuje, jak ważne jest wsparcie i troska o siebie nawzajem w obliczu trudności.


To też może cię zainteresować: Sensacyjne. Krzysztof Rutkowski wydaje fortunę na komunię syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Myślała, że na emeryturze odpocznie. Musiała zacząć się wnukami": Nie wiedziała, jaką niespodziankę ma dla niej los