Już za kilka dni, 7 maja 2024 roku, Luna stanie na scenie Eurowizji w Malmo, by powalczyć o awans do finału dla Polski. Telewizja Polska udostępniła niedawno nagranie z drugiej próby artystki, wzbudzając mieszane uczucia wśród fanów konkursu. Z jednej strony zachwyca dopracowana oprawa wizualna show, z drugiej - pojawiają się głosy krytyczne dotyczące wokalu Luny, informuje Super Express.


Spektakularna oprawa sceniczna


Występ Luny z piosenką "The Tower" zapowiada się imponująco. Na scenie zobaczymy m.in. wizualizacje szachownicy i wielkiego księżyca, a artystce towarzyszyć będą trzej tancerze i dwie ogromne wieże. Internauci doceniają staranne przygotowanie oprawy i nie szczędzą komplementów. "Ujęcie z koniem jest fenomenalne!", "Występ zapowiada się zjawiskowo" - czytamy w komentarzach.


Wokal Luny budzi mieszane uczucia


Choć oprawa sceniczna zachwyca, wokal Luny budzi mieszane odczucia. Po pierwszej próbie opinie były mocno podzielone, a po drugiej pojawiły się głosy krytyczne. Niektórzy internauci porównują Lunę do Blanki, która reprezentowała Polskę w zeszłym roku, twierdząc, że Luna wypada gorzej. "Szkoda, bo chciałam dać jej szansę" - pisze jeden z rozczarowanych fanów.

Czy Polska ma szansę na awans?


Trudno jednoznacznie ocenić, jakie są szanse Polski na awans do finału. Z jednej strony dopracowane show może zrobić duże wrażenie na jurorach i widzach. Z drugiej strony - słabszy wokal Luny może okazać się kluczowy. Ostateczny werdykt zależy od wielu czynników, a my musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać do wtorku, 7 maja.


Luna - artystka z potencjałem


Luna to młoda, 24-letnia wokalistka, która ma na swoim koncie już kilka sukcesów. Wygrała ona m.in. festiwal "Młode Gwiazdy" w 2021 roku. Na Eurowizji 2024 chce dać z siebie wszystko i zaprezentować się jak najlepiej. Choć wokal Luny budzi mieszane uczucia, nie można jej odmówić talentu i charyzmy.


Kibicujemy Lunie!


Niezależnie od ostatecznego wyniku, warto kibicować Lunie i trzymać kciuki za Polskę. Eurowizja to nie tylko konkurs muzyczny, ale również wielkie wydarzenie kulturalne, które jednoczy ludzi z różnych krajów.


Pamiętajmy, że muzyka łączy, a różnorodność jest piękna.


Co myślicie o występie Luny? Czy Polska ma szansę na awans do finału Eurowizji 2024?


To też może cię zainteresować: Wiadomo, co dalej z Jackiem Kurskim. To już oficjalne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Po każdej wizycie teściowej, nasze zakupy znikają" : Nie mogliśmy uwierzyć, że nasza mama kradnie nam jedzenie