Joanna Koroniewska po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie. Na swoim Instagramie poruszyła problem uprzedmiotawiania kobiet, publikując nagranie, w którym bez makijażu reaguje na hejt dotyczące jej wyglądu. Aktorka dodała do niego mocny wpis, w którym podkreśliła, że kobiety w każdym wieku i wyglądzie mogą czuć się piękne i silne.


"Jeszcze dajemy radę! Z makijażem czy bez! Z obwisłym biustem, czy też dobrze wymodelowanym, a nawet z jego brakiem. Z włosami siwymi lub gładką łysiną! Mamy w sobie więcej siły i determinacji, niż wam się wydaje! Piękni i młodzi już byliśmy… Teraz jesteśmy po prostu szczęśliwi… i oby zdrowi!" - napisała Koroniewska.


Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia od fanów, którzy docenili odwagę i pewność siebie aktorki. Niestety, nie zabrakło też hejterów. Jedna z internautek w niemiły sposób skomentowała wygląd Koroniewskiej, sugerując, że aktorka "celowo" wygląda źle, informuje Pudelek.


"Co nie zmienia faktu, że Asiu, naprawdę niekorzystnie wyglądasz, jak na swoje lata. Niestety, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Tym bardziej, że czasami, mam wrażenie, celowo robisz wszystko, aby takie zamieszanie wywołać" - napisała internautka.


Koroniewska nie pozostała obojętna na ten komentarz. Postanowiła upublicznić profil hejterki na swojej relacji na Instagramie, a obraźliwą wypowiedź opatrzyła sarkastycznym komentarzem.


"Kocham ten tekst: "Każdy ma prawo wyrazić opinię". [...] Celowo się tutaj postarzam... Nie ma to jak mądra myśl kolejnej mądrej, najmądrzejszej..." - podsumowała aktorka.


Joanna Koroniewska od lat walczy z hejtem w sieci. Regularnie publikuje posty, w których apeluje o szacunek i tolerancję. Jest wzorem dla wielu kobiet, które dzięki niej czują się silniejsze i pewniejsze siebie.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Dowiedziałem się, że moja pierwsza miłość opuściła mnie przez rodziców": Co ja mam teraz zrobić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowy prezent komunijny budzi skrajne emocje. "To świętokradztwo!" - grzmią internauci