Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta RP, od kilku lat pozostaje nieco na uboczu show-biznesu. Choć wciąż aktywnie działa na Instagramie, rzadko pojawia się w mediach tradycyjnych. Ostatni weekend spędziła jednak na romantycznym wypadzie do Krakowa, co wywołało spekulacje o jej planach na przyszłość.


Na swoim profilu na Instagramie Kwaśniewska opublikowała krótki filmik z ujęciami z Krakowa, dodając do niego tajemniczy opis: "Informacje, którymi pilnie potrzebuję się z Wami podzielić: 1. Drugie nadejście wiosny zaskoczyło nas, nader fortunnie, na krakowskim Kazimierzu, który jest nieustająco szałowy 2. W @ncknh jest wspaniała wystawa Beksińskiego 3. Kupiłam sobie fajoski pierścień vintage 4. Będzie dobrze".


Choć Kwaśniewska nie zdradza więcej szczegółów, jej fani w komentarzach spekulują, że może to oznaczać powrót do show-biznesu. Niektórzy interpretują "fajoski pierścień vintage" jako symbol nowego początku, a tajemnicze "będzie dobrze" sugeruje, że Kwaśniewska ma w planach nowe projekty, informuje Pomponik.


Warto również wspomnieć, że podczas weekendu w Krakowie Kwaśniewska została zauważona przez fanów, co dodatkowo podsyca plotki o jej powrocie na "salonowe ścianki".


Czy Ola Kwaśniewska rzeczywiście planuje powrót do świata show-biznesu? Czas pokaże. Jedno jest pewne - jej tajemnicze wpisy na Instagramie z pewnością rozbudziły ciekawość fanów.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Moja matka chce wyjść za mąż. Jednak ma 70 lat. Jaka miłość w takim wieku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sensacyjna wizyta Harry'ego do Wielkiej Brytanii. Dlaczego tym razem zostawił Meghan w domu