Wiesława Judek, znana z bezkompromisowych opinii uczestniczka 2. sezonu "Sanatorium miłości", nie oszczędza kuracjuszek z 6. edycji programu. Tym razem jej krytyce poddane zostały Maria Luiza i jej następczyni.


Już od samego początku pobytu w Ustroniu Wiesława otwarcie wyrażała sceptycyzm co do możliwości znalezienia miłości w tak krótkim czasie. Nie kryła również zniechęcenia do zainteresowanych nią mężczyzn i z dystansem podchodziła do rodzących się uczuć innych uczestników, informuje Pomponik.


Sama Wiesława opuściła program jako singielka, co utwierdziło ją w przekonaniu, że jej sceptycyzm był słuszny. W rozmowie z Plejadą po zakończeniu programu stwierdziła: "Młody człowiek na pierwszy rzut oka może się zakochać, ale w naszym wieku to już jest rozwaga i w taką miłość, że w 4 tygodnie ktoś się zakocha, to ja nie wierzę i nie wierzyłam".


Mimo to Wiesława z chęcią komentuje wydarzenia z 6. edycji "Sanatorium miłości". Szczególnie nieprzychylnie oceniła decyzję Marii Luizy o wycofaniu się z programu.

Uczestniczka twierdzi, że Maria celowo ujawniła swoje uczucia do mężczyzny spoza programu, a następnie zrezygnowała z udziału w show z nadzieją na powrót do byłego partnera.
Wiesława nie szczędzi również gorzkich słów pod adresem zastępczyni Marii Luizy. Nową uczestniczkę określiła mianem "fałszywej" i "chytrej", zarzucając jej nieszczerość i sztuczny uśmiech.


Ostre komentarze Wiesławy budzą mieszane uczucia wśród widzów. Niektórzy doceniają jej szczerość i bezkompromisowość, inni natomiast uważają, że jest zbyt krytyczna i złośliwa.
Jedno jest pewne: Wiesława Judek nie boi się wyrażać swoich opinii, nawet jeśli są one niepopularne. Jej wypowiedzi z pewnością wzbudzą wiele kontrowersji i skłonią do refleksji nad naturą miłości i relacji budowanych w programie "Sanatorium miłości".


Czy Wiesława ma rację w swoich ocenach? Jakie są Wasze opinie na temat uczestniczek 6. edycji "Sanatorium miłości"?


To też może cię zainteresować: Nowe fakty o Iwonie Wieczorek zaskoczyły internautów. W sieci znalazły się powalające wieści o zaginionej kobiecie. Pojawiły się ważne ostrzeżenia


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roksana Węgiel komentuje aferę Kaźmierskiej. Jej słowa zaskoczą wszystkich