Dla Idy Nowakowskiej nadchodzi czas pożegnania z Telewizją Polską. Po zakończeniu programu "The Voice Kids", w którym obecnie pełni rolę prowadzącej, jej obecność na antenie TVP zdaje się być niepewna. Jak sama przyznaje, chętnie wykorzystałaby ten czas na udział w innym, cieszącym się ogromną popularnością show - "Tańcu z Gwiazdami".


Nowakowska, związana z TVP od 2018 roku, miała okazję prowadzić wiele różnorodnych formatów. Szczególnie zapadła w pamięć widzów jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". Chociaż obecnie możemy ją oglądać w "The Voice Kids", finał programu zbliża się wielkimi krokami. Nagrania do programu odbyły się przed rezygnacją Nowakowskiej z innych programów TVP, dlatego jej obecność w muzycznym show jest już pewnego rodzaju pożegnaniem.


Wielce prawdopodobne, że w kolejnej ramówce TVP nie zobaczymy Idy Nowakowskiej w żadnym programie. Sama zainteresowana nie ukrywa, że ma już inne plany zawodowe. Jak się okazuje, chętnie wzięłaby udział w "Tańcu z Gwiazdami", programie, który wiosną tego roku powrócił na antenę Polsatu i podbił serca widzów.


Nowakowska, zapytana przez dziennikarkę serwisu Shownes o możliwość zostania jurorką show, odpowiedziała z entuzjazmem: "Oczywiście, w 'Tańcu z gwiazdami' rzecz jasna tak. Taniec to jest coś, co kocham, coś, co widziałam w każdej formie, coś co wykonywałam w każdej formie od 6. roku życia i bardzo bym chciała wspierać dalej osoby, które pokazują, że taniec jest niezwykle ważny. Propagowanie tańca to jest myślę jeden z celów właśnie 'Tańca z gwiazdami' i to bardzo dobrze im wychodzi. Kibicuję wszystkim, którzy są zaangażowani".

Niestety, na przeszkodzie w realizacji marzeń Nowakowskiej może stać obsadzony już skład jury "Tańca z Gwiazdami", który doskonale sprawdza się w swojej roli. Czy uda jej się przekonać producentów programu do zmiany decyzji? Czas pokaże!


Jedno jest pewne: Ida Nowakowska nie zamierza zwalniać tempa. Po odejściu z TVP z pewnością znajdzie nowe, ekscytujące wyzwania zawodowe, które pozwolą jej w pełni wykorzystać swój talent i energię. A my, jako widzowie, możemy być pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy o tej niezwykle utalentowanej prezenterce.


To też może cię zainteresować: Nowe fakty o Iwonie Wieczorek zaskoczyły internautów. W sieci znalazły się powalające wieści o zaginionej kobiecie. Pojawiły się ważne ostrzeżenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roksana Węgiel komentuje aferę Kaźmierskiej. Jej słowa zaskoczą wszystkich