Dagmara Kaźmierska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami", a jej odejście z programu wywołało wiele emocji. Fani żałują jej udziału, a słowa prowadzącego Krzysztofa Ibisza wywołały burzę w sieci.


Kontuzja pokrzyżowała plany


Już w czwartek 18 kwietnia Dagmara Kaźmierska poinformowała fanów o swojej kontuzji żebra, która uniemożliwiła jej dalszy udział w tanecznym show. W poruszającym filmiku na Instagramie przekazała smutną wiadomość, że musi zrezygnować z marzenia o Kryształowej Kuli, informuje Goniec.


Pożegnanie na żywo


Choć Kaźmierska nie pojawiła się w studiu Polsatu, połączyła się z prowadzącymi na żywo, aby pożegnać się z widzami. Nie zabrakło łez, wzruszeń i słów podziękowania dla fanów i ekipy programu.


Dagmara typuje Roksanę Węgiel


Celebrytka kibicuje pozostałym uczestnikom i typuje Roksanę Węgiel do wygranej. Nie zabrakło również żartobliwego komentarza pod adresem Iwony Pavlović, którą porównała do Alexis Colby z "Dynastii".


Kontrowersyjne słowa Ibisza


Prowadzący Krzysztof Ibisz pożegnał Kaźmierską słowami, które wywołały mieszane uczucia u widzów. Podkreślając powrót Krzysztofa Szczepaniaka i zapowiadając "ćwierćfinał na najwyższym tanecznym poziomie", niektórzy odebrali to jako uszczypliwość wobec Dagmary.

W sieci pojawiły się komentarze zarzucające Ibiszowi brak taktu i pomniejszanie zasług Kaźmierskiej.


Czy słowa Ibisza były na miejscu?


To pytanie pozostaje bez jednoznacznej odpowiedzi. Z jednej strony, Ibisz mógł chcieć jedynie podkreślić wysoki poziom taneczny programu. Z drugiej strony, jego słowa w kontekście kontuzji Kaźmierskiej mogły zostać odebrane jako niedelikatne.


Niezależnie od interpretacji, jedno jest pewne: Dagmara Kaźmierska z pewnością zapisała się na kartach historii "Tańca z Gwiazdami" swoją charyzmą, energią i autentycznością.
A Wy co sądzicie o słowach Krzysztofa Ibisza i całej sytuacji?


To też może cię zainteresować: Przerażające sceny przed lokalem wyborczym. Kandydat na wójta potrącony na masce auta


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk walczy o córkę. Przekazała najnowsze wiadomości w sprawie Oli. "Miała takie załamanie oddechowe, że bałam się o jej życie"https://zycie.news/wiadomosci/55455-ewa-blaszczyk-walczy-o-corke-przekazala-najnowsze-wiadomosci-w-sprawie-oli-miala-takie-zalamanie-oddechowe-ze-balam-sie-o-jej-zycie