Małgorzata Rozenek-Majdan znana jako "Perfekcyjna Pani Domu" zaskoczyła fanów wyznaniem, że chętnie wzięłaby udział w "Tańcu z gwiazdami". Prezenterka ma wieloletnie doświadczenie taneczne, ponieważ trenowała w szkole baletowej, a jej pasja do tańca nigdy nie wygasła.


Niestety, jak sama przyznaje, jest jeden warunek, który uniemożliwia jej spełnienie tego marzenia: "Gdyby "Taniec z gwiazdami" był w TVN, byłabym pierwsza na liście zgłoszonych. Ale to marzenie jest na liście raczej tych niemożliwych. Prędzej zrobię Ironmana, niż zatańczę w "Tańcu z gwiazdami".


Rozenek-Majdan podkreśla, że kocha taniec i uwielbia taniec towarzyski. Docenia również ciężką pracę tancerzy i uważa udział w programie za piękne doświadczenie.


Podobną sytuację ma Doda, która od dawna marzy o fotelu jurora w "The Voice of Poland". Niestety, jak sama przyznaje, ze względu na kontrakty i politykę stacji, jej marzenie na razie jest nierealne.


"Moim marzeniem jest ‘The Voice’ i nie chciałabym go stracić z oczu, mimo że z tego, co widzę, nie jest to realne w tym roku" - wyznała Doda.


Gwiazda nie traci jednak nadziei i wierzy, że uda jej się spełnić swoje marzenie w przyszłości. "W kontraktach jest zakaz konkurencji przez jakieś dwa lata, więc mimo że znów tracę fajną przygodę, to cały czas liczę, że za rok-dwa, może trzy, uda mi się dostać do ‘The Voice’" - podsumowała.


Czy Rozenek-Majdan i Doda zrealizują swoje marzenia? Czas pokaże!


To też może cię zainteresować: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora - coraz bliżej? Paparazzi przyłapali ich na czułych gestach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Kilka lat temu mój były mąż doznał objawienia": Zdał sobie sprawę, że życie małżeńskie nie jest dla niego