Małgorzata Tomaszewska, znana prezenterka "Pytania na śniadanie", od czasu pożegnania się z programem skupia się na opiece nad córeczką Laurą. Choć media wciąż spekulują na temat ojca dziecka, a ona sama konsekwentnie milczy, ostatnie zdjęcia paparazzi mogą rozwiać wszelkie wątpliwości.


Tomaszewska i Aleksander Sikora, jej kolega z "PnŚ", zostali przyłapani na wspólnym spacerze z wózkiem Laury. Na fotografiach widać, jak spacerują, rozmawiają i uśmiechają się do siebie. Sikora pomaga również nosić wózek i opiekować się małą, informuje Pomponik.


Choć oficjalnie nie wiadomo, jaka łączy ich relacja, czułe gesty i swobodna atmosfera na zdjęciach sugerują, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.


Czyżby to właśnie Sikora był ojcem Laury, o czym spekulowano w mediach? A może po prostu są dobrymi przyjaciółmi i wspólnie opiekują się dzieckiem Tomaszewskiej?


Czas pokaże, co przyniesie przyszłość.


Warto jednak wspomnieć, że Tomaszewska niedawno wyznała, że planuje kolejną ciążę. Czyżby Sikora miał w tym swój udział?


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Kilka lat temu mój były mąż doznał objawienia": Zdał sobie sprawę, że życie małżeńskie nie jest dla niego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Szpak w szczerym wyznaniu. "Takiego wielkiego, namiętnego, burzliwego zakochania jeszcze w życiu nie przeżyłem". Czy to o Hektorze mowa