Michał Szpak, bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny muzycznej, znany jest nie tylko z wyjątkowego głosu, ale również z odważnych stylizacji, które często wzbudzają skrajne emocje. Tym razem wokalista znów zaskoczył fanów, prezentując na Instagramie nietypowy strój z garderoby programu "Czas na Show. Drag Me Out".


Skórzane spodnie ze sznurowanymi nogawkami i skórzany gorset - Szpak po raz kolejny udowodnił, że nie boi się eksperymentować z modą i łamać schematy. Choć strój z pewnością przyciąga uwagę, nie wszystkim internautom przypadł on do gustu, informuje portal Shownews.


Niektórzy komentujący zarzucają Szpakowi epatowanie seksualnością i przekraczanie granic dobrego smaku. Inni z kolei bronią artysty, podkreślając, że jego stylizacje są jedynie formą wyrażania siebie i podkreślania artystycznej duszy.


Czy Michał Szpak tym razem przesadził? To pytanie, na które każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Niezależnie od opinii na temat jego stylizacji, jedno jest pewne - Szpak nie boi się bawić modą i zawsze potrafi zaskoczyć publiczność.


To też może cię zainteresować: Kajra i Sławomir wreszcie komentują zmiany w TVP! Będzie zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Moja córka nie chce mieć dzieci": Woli karierę i pieniądze. A ja już chcę wnuki