Miłość nie zna granic wieku, a dla Aliny Lozano Acosty i jej partnera, Jima Velásqueza, to motto stało się życiową filozofią. Para, którą dzieli imponująca różnica 31 lat, niedawno wzięła ślub, a teraz dzieli się kolejną radosną nowiną - wkrótce zostaną rodzicami!


Alina, znana aktorka i pisarka z Kolumbii, ma 55 lat, a Jim jest zaledwie 24-letnim influencerem. Ich związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji, ale para nie przejmuje się hejterami i z radością dąży do spełnienia marzenia o wspólnym potomstwie, informuje Super Express.


Początkowo starali się o dziecko naturalnymi metodami, jednak po kilku miesiącach bezskutecznych starań zdecydowali się na in vitro. Zabieg, jak donosi "The Sun", kosztował ich blisko 100 tys. zł, ale był wart każdego centa.


Alina i Jim z niecierpliwością czekają na powitanie dziecka na świecie. Choć ich historia wzbudza wiele pytań i spekulacji, oni sami skupiają się na radości z nowego etapu w swoim życiu. Nie przejmują się negatywnymi komentarzami i z optymizmem patrzą w przyszłość.


Ich historia to dowód na to, że miłość nie zna granic wieku i że do szczęścia potrzebna jest przede wszystkim wzajemna akceptacja i wsparcie. Alina i Jim stanowią inspirację dla wielu osób, którym różnica wieku przeszkadza w dążeniu do swoich marzeń.


Para chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie kolejnymi etapami ciąży. Ich profil obserwuje już ponad 1,5 miliona osób, a liczba ta z pewnością będzie rosła. Alina i Jim zapowiadają, że wkrótce podzielą się z fanami więcej szczegółami na temat swojego dziecka.


To też może cię zainteresować: Meghan Markle znów na celowniku. Żona księcia Harry'ego w ogniu krytyki. Wszystko po swoim zachowaniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Ze zdziwieniem stwierdziliśmy, że ktoś zmienił zamki w drzwiach": Nasz syn i oszołomił nas swoimi wypowiedziami