Meghan Markle ponownie stała się obiektem krytyki po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie z meczu polo, na którym widać, jak "prosi" jedną z kobiet, aby przesunęła się, aby ona mogła stanąć bliżej męża, księcia Harry'ego.


Wideo, które szybko stało się wirtualnym hitem, wywołało falę negatywnych komentarzy na temat zachowania Meghan. Internauci oskarżają ją o "kontrolerską osobowość", "brak pokory" i "zazdrość" o inne kobiety.


Incydent ten z pewnością nie poprawi i tak już nadszarpniętego wizerunku Meghan Markle, która od czasu rezygnacji z królewskich obowiązków nieustannie mierzy się z krytyką.


Co wydarzyło się na meczu polo?


Na nagraniu widać, jak Meghan wręcza mężowi puchar za wygrany mecz polo. Następnie para pozuje do zdjęć z innymi uczestnikami wydarzenia. W pewnym momencie Meghan zdaje sobie sprawę, że obok Harry'ego stoi inna kobieta.


Markle zwraca się wtedy do kobiety, mówiąc: "Chciałabyś tu podejść?". Kobieta posłusznie przesuwa się, a Meghan zajmuje jej miejsce.


Reakcje internautów


Internauci nie zostawili na Meghan suchej nitki. W komentarzach pod nagraniem można przeczytać m.in.:


"Wygląda na niepewną siebie w stosunku do męża. Dlatego ona ciągle się go trzyma, a każdej kobiecie, która stoi obok niego, każe się przesunąć."


"Kontrolująca osobowość Meghan dała o sobie znać. Jak bardzo brakuje jej wdzięku i pokory."


"Włączyła się w zwycięstwo drużyny Harry'ego. Żenujące."


Czy Meghan Markle faktycznie jest "kontrolerska"?


Trudno jednoznacznie ocenić zachowanie Meghan Markle na podstawie krótkiego nagrania. Możliwe, że po prostu chciała zrobić zdjęcie z mężem i innymi uczestnikami meczu.


Należy jednak pamiętać, że Meghan od dłuższego czasu jest pod presją mediów i mierzy się z krytyką. Możliwe, że jej zachowanie na meczu polo było wynikiem stresu i niepewności.


Co dalej z Meghan Markle?


Meghan Markle i książę Harry wciąż pozostają w świetle reflektorów. Para aktywnie działa na rzecz różnych organizacji charytatywnych i buduje własną markę.


Niewątpliwie jednak Meghan nadal będzie musiała mierzyć się z krytyką i negatywnymi opiniami na swój temat.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Ze zdziwieniem stwierdziliśmy, że ktoś zmienił zamki w drzwiach": Nasz syn i oszołomił nas swoimi wypowiedziami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Luna zmuszona do rezygnacji. Czy jej szanse na sukces runęły