Anna Kusiak, ikona polskiego internetu i autorka profilu "Życie zaczyna się po 90", opuściła nas w wieku ponad 90 lat. Jej niezwykła osobowość i pozytywne podejście do życia dotarły do serc ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie.


Pani Anna była nie tylko popularną postacią wśród internautów, ale także inspiracją dla wielu. Jej filmiki pełne humoru i życiowej mądrości dotykały serc wielu ludzi, dowodząc, że wiek nie jest przeszkodą w byciu szczęśliwym i aktywnym, informuje Super Express.


Niestety, ostatnio Anna była mniej aktywna ze względu na problemy zdrowotne. Zmagając się z zapaleniem płuc, trafiła do szpitala, gdzie niestety przyszło nam pożegnać ją w sobotę, 13 kwietnia. Jej córka przekazała smutną wiadomość, że Anna odeszła spokojnie, uśmiechając się, dołączając do swojego ukochanego Edwarda w dniu jego 96. urodzin.


Pożegnanie Anny Kusiak dotknęło również osoby publiczne. Ewa Drzyzga i Aleksandra Popławska wyraziły swoje żale, wspominając Annę jako inspirującą i wspaniałą kobietę. Mimo smutnej straty, córka zmarłej zapewniła, że profil "Życie zaczyna się po 90" nadal będzie istniał, kontynuując inspirację i pozytywne przesłanie, które Anna przekazywała swoim obserwatorom.


To też może cię zainteresować: Na jaw wyszły sekrety dotyczące domu Jarosława Kaczyńskiego. To najbardziej znany mieszkaniec warszawskiego Żoliborza. Ile jest warta nieruchomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Moja synowa zasugerowała, abyśmy przenieśli się do domu opieki": Okazało się to najlepszą decyzją, mimo że mamy czwórkę dzieci