Golec uOrkiestra, legenda polskiej sceny muzycznej, nie tylko zachwycają swoimi przebojami, ale także dzielą się swoją radością z fanami poprzez bliskie relacje rodzinne. Bracia Paweł i Łukasz Golcowie, twórcy zespołu, nie zapominają o swoich korzeniach góralskich i o tym, co dla nich najważniejsze – rodzina.


W tym roku Golec uOrkiestra stawiają czoła wielu wyzwaniom artystycznym. Oprócz planowanej trasy koncertowej z okazji 25-lecia zespołu oraz pracy nad nową płytą, świętują także 24. rocznicę ślubu Łukasza i Edyty Golec. Jednak to nie koniec powodów do radości, gdyż ukochana mama braci Golców, Irena, obchodzi swoje 85. urodziny.


Na mediach społecznościowych zespołu pojawiło się urocze zdjęcie solenizantki, które wzbudziło ogromne emocje wśród fanów. W komentarzach nie brakowało życzeń zdrowia, szczęścia i radości dla jubilatki, a także wyrazów uznania dla braci Golców za ich lojalność i miłość do rodziny.


Bracia Golcowie od zawsze podkreślali wagę rodziny w swoim życiu. To właśnie dzięki wsparciu najbliższych odkryli swoją pasję do muzyki, a mama Irena była i nadal jest ich niezastąpionym wsparciem od samego początku kariery.


"Całe życie pomagałam, ile mogłam. Łatwo nie było. Chłopcy mieli tylko 13 lat, kiedy stracili ojca. Wszystko było na mojej głowie, trzymałam ich twardą ręką. Ale też w nich wierzyłam. Cieszy mnie, że obrali dobrą drogę" - wspominała pani Irena lata temu, wyrażając dumę z sukcesów swoich synów.


To też może cię zainteresować: Afera w "Sanatorium miłości 6". Widzowie wściekli na Małgorzatę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Spowiedź wielkanocna bez tajemnic. Za te grzechy ksiądz odmówi ci rozgrzeszenia