Nina i Wojtek są małżeństwem od prawie dziesięciu lat. W tym czasie zostali rodzicami pięknego chłopca. Żyło im się bardzo dobrze. Marzyli o powiększeniu rodziny, mając nadzieję, że urodzi im się córka. Niespodziewanie Wojtek zauważył, że jego żona oddala sie od niego.

Stała się zupełnie obcą osobą. I coraz częściej kładła się spać osobno. Gdy zapytał ją, co się stało, kobieta odpowiedziała, że jest po prostu zmęczona. Jednak przyjaciele otworzyli oczy Wojtka. Stwierdzili, że jest rogaczem. Jak się okazało, Nina miała romans z taksówkarzem. Nie mógł uwierzyć, że jego żona może zdradzać. Jak to jest możliwe?

Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię

Kiedy żona wróciła z pracy, mężczyzna zaczął ją przesłuchiwać. Nina nawet temu nie zaprzeczyła. Spokojnie spakowała się i wyszła. Kobieta najwyraźniej nie miała zamiaru zabierać ze sobą dziecka.

Wojtek był zszokowany, że jego żona tak łatwo porzuciła dziecko. Potem dowiedział się, że kochanek Niny po prostu nie chciał wychowywać cudzego dziecka, choć to nie tłumaczyło zachowania jego żony.

Wojtkowi nie było łatwo zajmować się dzieckiem. Jego mały synek nieustannie pytał, gdzie jest jego mama i prosił o spotkanie z nią. Mężczyzna musiał kłamać, że była w podróży służbowej. Jednak wkrótce syn przestał ją pamiętać i wszystko wróciło do normy.

Minęło pięć lat. Wasilij samotnie wychował syna. Cały swój czas poświęcił dziecku, aby Witalijowi nie brakowało rodzicielskiej miłości. Jednak pewnego dnia przybył do niego niespodziewany gość. To była Nina.

Była niesamowicie piękna. Wojtek był zdumiony, jak jego byłej żonie udało się pozostać tak młodym i pięknym. Syn nawet nie chciał się z nią przywitać. Był na nią bardzo zły. Jednak Nina rzuciła się synowi w ramiona. Wojtek zaprosił swoją byłą na herbatę, żeby porozmawiać. Powiedziała, że ​​chce zabrać ze sobą syna. Nowemu mężowi to nie przeszkadza.

Ojciec i syn/YouTube @Kun-dee
Ojciec i syn/YouTube @Kun-dee
Ojciec i syn/YouTube @Kun-dee

Ojciec zasugerował synowi, aby ten pojechał na weekend do matki i wtedy podjął decyzję. Właśnie to zrobił. Wojtek przez całą noc nie mógł zamknąć oczu. Bał się zostać sam. Następnego dnia syn wrócił do domu. Powiedział, że zdecydował się nadal mieszkać z ojcem. Mama ma nowego męża, a tata jest sam.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Mężczyzna znalazł porzucone dziecko na ławce": A po 10 latach czekało na niego coś niesamowitego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące wieści o rekordziście programu 'Jeden z dziesięciu'. Artur Baranowski wyprobuje swoje szczęście po raz kolejny

O tym się mówi: Sensacyjne wieści o możliwych nowościach w Telewizji Polskiej. Pojawiły się plotki o zmianie prowadzącego „Familiady”. Karol Strasburger zabrał głos