Takich słów po znanej aktorce praktycznie nikt się nie spodziewał. Doskonale znana widzom TVP Teresa Lipowska, od ponad dwóch dekady wcielająca się w rolę seniorki rodu Mostowiaków w „M jak Miłość” zawsze była kojarzona jako osoba mocno wierząca, czego nigdy nie ukrywała w licznych wypowiedziach medialnych. Mimo 86 lat Lipowska wciąż jest aktywna zawodowo i podejmuje wyzwania aktorskie.

Jak donosi serwis Wirtualna Polska, aktorka w najnowszym wywiadzie udzielonym Katarzynie Burzyńskiej dla Wprost przyznała bez ogródek, że mimo swojej wieloletniej głębokiej wiary i aktywnego uczestnictwa w życiu Kościoła katolickiego w pewnym momencie odsunęła się od praktyk religijnych. Dlaczego tak się stało?

Teresa Lipowska powaliła na kolana swoim wyznaniem. Przez lata była osobą bardzo wierzącą. Postanowiła wyznać, dlaczego oddaliła się od Kościoła

W rozmowie z Katarzyną Burzyńską Teresa Lipowska przyznała, że obecnie przechodzi ciężki okres – przez lata była osobą głęboko wierzącą i praktykującą, blisko Kościoła, ale w pewnym momencie jej wiara zaczęła się chwiać.

Boże, gdzie ty jesteś? Na Ukrainie i nie tylko tam, dzieci umierają. Gdzie ty jesteś, Boże miłosierny? Gdzie ja cię mogę szukać? Mam teraz takie pytania i nie na wszystkie mogę sobie odpowiedzieć. Prosiłabym Boga o to, żeby wzmocnił mnie na tyle, żebym naprawdę do końca uwierzyła w cud i piękno wiary - stwierdziła aktorka w rozmowie.

Wyznała również, że stoi na stanowisku iż każda kobieta powinna odpowiadać za własne zdrowie reprodukcyjne, a usuwanie ciąży powinno być wyłącznie sprawą decyzji kobiety, gdyż to na niej głównie spoczywa odpowiedzialność za życie dziecka.

Jak informował portal "Życie News": ZBIGNIEW ZIOBRO BEZ ZNIECZULENIA O SWOICH ZMAGANIACH Z NOWOTWOREM. BYŁY MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI OPOWIEDZIAŁ O KULISACH ZMAGAŃ O POWRÓT DO ZDROWIA

Przypomnij sobie: JEDEN Z PROTESTUJĄCYCH ROLNIKÓW USŁYSZAŁ CIĘŻKIE ZARZUTY. MĘŻCZYZNA ZARZEKA SIĘ, ŻE NIE JEST CHULIGANEM I NIC NIE ZROBIŁ. JAKIE SĄ USTALENIA ŚLEDCZYCH

Portal "Życie News" pisał również: NADSZEDŁ CZAS NA UMYCIE OKIEN PO ZIMIE. WYCZYSZCZENIE POŻÓŁKŁYCH RAM OKIENNYCH MOŻE BYĆ NIE LADA WYZWANIEM. WYSTARCZY WLAĆ JEDEN SKŁADNIK DO WODY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DANUTA HOLECKA Z WAŻNYM APELEM DO WIDZÓW TELEWIZJI REPUBLIKA. ODBIORCY PROSZENI O POMOC W ISTOTNEJ SPRAWIE. INFORMACJE W NAJNOWSZYM WYDANIU „DZISIAJ”