Anna Lewandowska ogłosiła na swoim Instagramie niezwykłą inicjatywę "Sport. To Lubię", która ma na celu zachęcanie dzieci i ich rodziców do większej aktywności fizycznej. Wprowadzenie tej akcji było niespodziewane, a jej postanowienie z pewnością zaskoczyło wielu obserwatorów.


Anna Lewandowska, znana ze swojej aktywności zarówno zawodowej jak i osobistej, postanowiła podjąć kolejne wyzwanie, nie pozostając bierną. W swoim komunikacie na Instagramie, który pojawił się przed północą, oficjalnie ogłosiła start inicjatywy "Sport. To Lubię". Jest to projekt mający na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci oraz zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania czasu poprzez aktywność sportową.


W swoim wpisie Anna Lewandowska podkreśliła, że chce, aby ludzie polubili wspólną aktywność fizyczną i dbali o siebie, a także spędzali czas z rodziną. W tym celu zaangażowała naukowca Tomasza Rożka, z którym połączyła siły, tworząc plan działania dla akcji "Sport. To Lubię". Lewandowska podkreśliła również, że aktywność fizyczna to inwestycja w zdrowie na lata i świetna forma budowania relacji między rodzicami a dziećmi.


Tomasz Rożek, partner w tej inicjatywie, wyraził swoje zachwycenie pomysłem Lewandowskiej, uznając ją za świetną inicjatorkę. W rozmowie z mediami podkreślił, że połączenie sportu i nauki daje szansę na realną zmianę w społeczeństwie.


Akcja "Sport. To Lubię" została bardzo pozytywnie przyjęta przez społeczność, a współpraca Lewandowskiej z Rożkiem budzi entuzjazm i nadzieję na pozytywne zmiany w podejściu do aktywności fizycznej, szczególnie wśród najmłodszych.


Jak informował portal "Życie News": SOR odmówił przyjęcia pacjenta. Mężczyzna nie żyje


Przypomnij sobie: Przemysław Babiarz w tarapatach. Dziennikarz musi pożegnać z wieloletnią posadą. Ogłoszono już, kto go zastąpi w teleturnieju. To znany youtuber