Szczecińska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem 14-letniej Malwiny Olejniczak, która mieszka przy ul. Paproci. Dziewczyna miała wyjść z domu o godzinie 7:20 i wsiąść do autobusu linii 59 zmierzającego w kierunku centrum Szczecina, jednak od tamtej chwili nie dawała znaków życia. Policja informuje, że w domu dziewczyna zostawiła niepokojący list, co wzmaga obawy o jej bezpieczeństwo.


Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat zaginięcia Malwiny, o niezwłoczny kontakt pod numerem alarmowym 112. Istnieje realne zagrożenie dla życia i zdrowia dziewczynki, dlatego każda informacja może być kluczowa dla odnalezienia jej, informuje portal W Szczecinie.


Malwina opuściła dom o godzinie 7:27 i wsiadła do autobusu linii 59 zmierzającego do centrum miasta, jednak nie dotarła do szkoły, co zaniepokoiło jej rodziców. W domu zostawiła również niepokojący list, co budzi poważne obawy co do jej stanu psychicznego i dalszych działań.


Nastolatka jest opisana jako mająca 155 cm wzrostu, o blond włosach. W chwili zaginięcia była ubrana w długą kurtkę do kolan w kolorze jasnoniebieskim oraz szare spodnie sztruksowe.


Poszukiwania Malwiny Olejniczak trwają intensywnie, a policja apeluje do społeczności o pomoc w odnalezieniu zaginionej dziewczyny. Każda informacja może być kluczowa dla powodzenia akcji poszukiwawczej i zapewnienia bezpieczeństwa Malwinie.


To też może cię zainteresować: Przerażająca sytuacja w żłobku. Dwuletnia dziewczynka trafiła do szpitala z poparzeniami drugiego stopnia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek mierzy się z problemami. Gwiazda znalazła się w zawodowych tarapatach. Może nie dostać kolejnej szansy. Ma jednak pewien plan