Kajra, znana polska piosenkarka i aktorka, wraz ze swoim mężem Sławomirem Zapałą, od lat buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej. Para, która pobrala się w 2011 roku, weszła w świat show-biznesu, tworząc nie tylko piękny związek, ale również wspólnie prowadząc programy telewizyjne, takie jak "Big Music Quiz" czy "Tak to leciało!".


Jednak podczas nagrywania ostatniego odcinka "Tak to leciało!" Kajra doświadczyła niebezpiecznego momentu, który mógł skończyć się poważną kontuzją. Na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym widać, jak idąc w długiej sukience, poślizgnęła się na swojej kreacji. Na szczęście, dzięki błyskawicznej reakcji, uniknęła upadku, chwytając równowagę w ostatniej chwili, informuje Goniec.


Co ciekawe, artystka miała na nogach klapki, co dodatkowo mogło zwiększyć ryzyko upadku. W rozmowie z jedną z kobiet z ekipy programu, sytuację skomentowano z humorem, żartując, że "w sukienkach trzeba umieć chodzić".


Na szczęście, po chwili do Kajry dołączył jej mąż, Sławomir, i razem udali się dalej, aby kontynuować nagrania. Incydent ten pokazał, że nawet podczas najzwyklejszych czynności, takich jak chodzenie w eleganckiej kreacji, można doświadczyć niebezpiecznych sytuacji. Dla fanów Kajry był to pewnie moment pełen napięcia, ale na szczęście wszystko zakończyło się dobrze.


To też może cię zainteresować: Iwona z "Sanatorium miłości" miażdży nową edycję. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta zwróciła się na SOR. Kilka dni po wizycie w szpitalu, seniorka już nie żyła