Alicja Bachleda-Curuś znana jest z chronienia prywatności. Rzadko udziela wywiadów o życiu prywatnym, a w mediach społecznościowych dzieli się głównie zdjęciami z pracy lub syna. Tym razem jednak aktorka zaskoczyła fanów, publikując fotografię z tajemniczym mężczyzną.


Na InstaStories Bachledy-Curuś pojawiło się zdjęcie, na którym widać ją w objęciach uśmiechniętego mężczyzny. Aktorka podpisała je: "Wszystkiego najlepszego Marcolino! Mój ulubiony człowiek i najlepszy reżyser na świecie". Oznaczyła również konto Marco Kreuzpaintnera, niemieckiego reżysera, scenarzysty i producenta filmowego.


Kreuzpaintner znany jest z takich filmów jak "Handel" (2007), w którym Bachleda-Curuś zagrała jedną z głównych ról. Współpracowali również przy innych projektach, m.in. "Pakt" (2011) i "Szarlatan" (2020).


Fani aktorki natychmiast zasypali ją pytaniami o naturę relacji z Kreuzpaintnerem. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Czy to nowy partner Alicji?


Bachleda-Curuś nie odpowiedziała na te pytania, co tylko podsyciło spekulacje. Niektórzy fani uważają, że zdjęcie to dowód na nowy związek aktorki, inni twierdzą, że to tylko przyjacielski gest.


Jedno jest pewne: zdjęcie wywołało spore poruszenie w sieci. Alicja Bachleda-Curuś po raz kolejny udowodniła, że potrafi zaskoczyć swoich fanów.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Miałam dobre relacje z bliskimi do czasu, aż babcia nie zapisała mi mieszkania": wtedy wszystko się zmieniło


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Babcia znalazła numer telefonu i zadzwoniła": chciała jednego odkupić dom