Laura przez piętnaście lat pracowała w bardzo dużej firmie. Nie zajmowała specjalnie prestiżowego stanowiska, ot zwykła pracownica. Była bardzo sprawna i bezkonfliktowa, nie plotkowała, nie brała zwolnień lekarskich. Z tego powodu kierownictwo ją faworyzowało. Jej syn jest już dorosły studiuje na uniwersytecie w stolicy. Często rozmawia z mamą i opowiada o tym, co się u niego dzieje.

Ostatnio Laura zdecydowała się ponownie wyjść za mąż. Jej wybranek pracuje jako taksówkarz. Po cichu poszli do urzędu stanu cywilnego i pobrali się, ponieważ w tym wieku nie ma czasu na wspaniałe uroczystości, limuzyny, restauracje i białe sukienki. To wszystko jest zarezerwowane dla młodzieży.

Sześć miesięcy później ciąża Laury stała się widoczna. Miała czterdzieści kilka lat i dla wielu osób jej ciąża była ogromnym zaskoczeniem. Relacje nowożeńców w tym czasie były już napięte, chociaż spadkobierca jeszcze się nawet nie urodził. Przyszli rodzice zaczęli często się kłócić.

Ciężarna/YouTube @Czas na historię
Ciężarna/YouTube @Czas na historię
Ciężarna/YouTube @Czas na historię

Laurze udało się urodzić cudowną i przede wszystkim zdrową córkę. Jej mąż ją zostawił, gdy tylko dziecko się urodziło. Powiedział, że nie chciał w tym wieku zakładać rodziny. Podkreślał, że ma na wszystko jeszcze czas. Kiedy córka Laury skończyła 3 lata, kobieta wróciła do pracy. Musiała się zmierzyć z licznymi pytaniami o to, czy ciąża była planowana, albo dlaczego jej mąż ją zostawił? Nie brakowało pytań, dlaczego zdecydowała się na późną ciążę?

Laura powiedziała, że syn jej nie odwiedza, osiadł w stolicy i nie zamierza wracać. Dlatego uznała, że czas na dziecko, aby ktoś opiekował się nią na starość.

„Urodziłam córkę dla siebie, żeby zabezpieczyć się na przyszłość. Nie wiem, co mnie czeka w przyszłości. A co jeśli zachoruję i nie będę sama mogła o siebie zadbać? Córka będzie".

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

"Okazuje się, że uważała swoją córkę za pielęgniarkę?" - szeptali wszyscy. Nikt nie chciał wierzyć, że kobieta urodziła dziecko tylko po to, żeby miał jej kto na starość podać szklankę wody.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Opiekowała się swoją ciotką do samego końca" : W zamian dostała cały majątek krewnej. Jej dzieci nie zamierzały odpuścić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Julia Wieniawa o związku z Antonim Królikowskim. Gwiazda nie gryzie się w język na temat byłego partnera. Przyznaje, że jest jej przykro. O co chodzi

O tym się mówi: Justyna Żyła drastycznie odmieniła swoje życie. Czym obecnie zajmuje się gwiazda