Justyna Żyła, niedawna postać znanego show-biznesu, coraz rzadziej pojawia się przed obiektywem fotoreporterów, a przyczyny tego wycofania się z życia publicznego okazują się być zaskakujące. Była żona Piotra Żyły, skoczka narciarskiego, znana z licznych afer, teraz zdaje się znajdować zupełnie nowy cel w swoim życiu.


Po wielu latach bycia na ustach mediów jako partnerka słynnego sportowca, małżeństwo Justyny i Piotra Żyłów zakończyło się, budząc sensację w mediach. W przeszłości udzielała się w różnych projektach, takich jak udział w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie wraz z Tomaszem Barańskim zajęła 8. miejsce. Jednak z biegiem czasu zaczęła coraz rzadziej pojawiać się w mediach społecznościowych i w kolejnych show-biznesowych projektach.

Obecnie wiadomo, że Justyna Żyła znalazła zupełnie nowe zajęcie po opuszczeniu show-biznesu. Z daleka jest już od dawnej popularności, ale zdaje się być szczęśliwa w nowej roli.
Po zakończeniu małżeństwa z Piotrem Żyłą, Justyna zaangażowała się w różne zawody, starając się pogodzić samotne macierzyństwo z karierą zawodową. Mimo chłodnych relacji z byłym mężem, to on pomagał jej łączyć obowiązki rodzicielskie z pracą w hotelarstwie.


Jednak obecnie Justyna Żyła podjęła kolejną ścieżkę kariery, tym razem związaną z gastronomią. Po współpracy z hotelem, teraz znalazła zatrudnienie w cukierni, a ostatnio także nawiązała współpracę z Pizzerią Belweder w Wiśle. Nowa rola Justyny obejmuje promowanie wyjątkowego menu z okazji Dnia Kobiet, które obejmuje m.in. sałatkę ze smażonym kalmarem.


Internauci mogą nadal śledzić życie prywatne byłej celebrytki, która niedawno potwierdziła zaręczyny z nowym partnerem. Choć już nie jest ona gwiazdą show-biznesu, to w życiu zawodowym otwiera dla siebie nowe możliwości i zdaje się cieszyć z nowej roli jako współpracowniczka Pizzerii Belweder. Serdecznie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia restauracji w Wiśle i skosztowania specjalnego menu, które Justyna Żyła promuje z pasją.

To też może cię zainteresować: Zarobki Jarosława Kaczyńskiego mogą zaskoczyć. Przerażające kwoty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sensacyjne zwolnienie z mediów publicznych. Dziennikarka musiała odejść z dnia na dzień. Nowe władze stacji podjęły zaskakującą decyzję. Co dalej