Ostatnie kontrowersje wokół "Tańca z Gwiazdami" zdają się nabierać tempa, a centrum uwagi tym razem stała się Agnieszka Kaczorowska. Po serii publicznych skarg na brak jej obecności w nowym składzie jurorskim programu, celebrytka mogła skutecznie zablokować sobie drogę do dalszej współpracy z popularnym show. Informator z produkcji ujawnił Pudelkowi, jakie mogą być teraz konsekwencje dla Kaczorowskiej.

W ostatnich dniach Kaczorowska nie szczędziła krytyki w kierunku nowych jurorów, zwłaszcza Tomasza Wygody i Rafała Maseraka. Jej komentarze w mediach społecznościowych nie pozostawiały złudzeń co do jej niezadowolenia z decyzji producentów. Jednak, czy to mogło kosztować ją utratę szansy na przyszłe zaangażowanie w programie?

Pudelkowi udało się uzyskać informacje od źródła z produkcji "Tańca z Gwiazdami". Zgodnie z relacją tego informatora, ekipa programu wyraźnie opowiada się po stronie obecnych jurorów, zwłaszcza Rafała Maseraka, który zyskał sobie szacunek zarówno od produkcji, jak i uczestników.

"Rafał zapracował sobie na to, by teraz zasiadać za jurorskim stołem. On jest prawdziwym 'dzieckiem' tego programu, zna go jak własną kieszeń, jest lubiany przez produkcję, tancerzy i uczestników. Wszyscy mocno trzymają za niego kciuki, a po pierwszym odcinku już wiemy, że powierzenie mu tej roli to był dobry wybór" - powiedziała osoba z produkcji "Tańca z Gwiazdami".

Jednakże, najnowsze wypowiedzi Agnieszki Kaczorowskiej mogą rzeczywiście przekreślić jej przyszłość w programie. Źródło sugeruje, że celebrytka mogła zbyt skutecznie zrazić się do siebie producentów, co może oznaczać, że jej powrót do "Tańca" w jakiejkolwiek roli stanie pod znakiem zapytania.

"Zachowanie Agnieszki jest zaskakujące. To zrozumiałe, że może być jej przykro, że tym razem się nie udało, ale ona nie zdaje sobie chyba sprawy, że swoimi wypowiedziami raczej nie zjednuje sobie sprzymierzeńców. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby okazało się, że cała ta akcja już na zawsze zamknie jej drzwi do powrotu do 'Tańca', w jakiejkolwiek roli. Wszyscy jesteśmy jej za to na pewno wdzięczni za dodatkową promocję programu, bo to zawsze mile widziane" - dodał informator.

Czy ego Agnieszki Kaczorowskiej wytrzyma potencjalne konsekwencje? To pytanie, które z pewnością budzi zainteresowanie fanów programu. Ostateczne decyzje produkcji mogą wpłynąć na kształt kolejnych odcinków "Tańca z Gwiazdami".

To też może cię zainteresować: Rodzina Tomasza Komendy przekazała dwa listy, które miały być odczytane podczas pogrzebu. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa chce z nami pojechać na wakacje, ale przecież to nasza podróż poślubna