Nazywam się Wiktor. Niedawno ożeniłem się z moją ukochaną. Wspólnie z żoną chcieliśmy pojechać w podróż poślubną do zagranicznego kurortu. Była zima, dlatego oboje nie mieliśmy problemu z dostaniem urlopu. Zaplanowaliśmy wycieczkę bardzo dokładnie. Kupiliśmy bilety.

Zaczęliśmy się pakować. I wtedy w nasze życie wkroczyła teściowa. Muszę przyznać, że nigdy nie przepadałem za moją teściową od samego początku. Od razu wydała mi się dość dziwną kobietą, ale uznałem, że żenię się nie z nią, tylko z Leną.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Ekstra News

Wydawało mi się, że nie będzie większego problemu, w końcu nie planowaliśmy mieszkać z teściową. Nie podobało mi się wiele zachowań teściowej, ale nie chciałem dzielić się tym z moją żoną, w końcu wiem, jak bardzo kocha swoją mamę.

Niestety teściowa okazała się gorsza niż sądziłem. Z każdym kolejnym dniem stawała się coraz bardziej bezczelna. Mam wrażenie, że jeszcze kilka tygodni, a teściowa się do nas wprowadzi! Mało tego, wydaje mi się, że będziemy musieli spać z nią w jednym łóżku! Wcale nie przesadzam!

Sami powiedzcie, która teściowa wpadłaby na pomysł, żeby jechać z nowożeńcami w podróż poślubną?! Raczej nikt przy zdrowych myślach! W końcu jasne jest, że miesiąc miodowy jest dla męża i żony, a nie dla małżonków i teściowej!

Moja teściowa tego nie rozumie. Powiedziała, że nigdy nie była za granicą i tak bardzo chciałaby jechać. Zapewnia, że nie będzie nam przeszkadzała. Najgorsze jest to, że zupełnym przypadkiem dowiedziałem się, że moja teściowa chce się z nami wybrać w podróż. Przeczytałem SMS-a, jaki teściowa wysłała do mojej żony.

Byłem po prostu zszokowany, gdy uświadomiłem sobie, że moja teściowa próbuje namówić swoją córkę, a moją żonę, aby zgodziła się z nami pojechać. Po prostu nie wiem co mam robić.

Syn, synowa i teściowa/YouTube @Ploteczki
Syn, synowa i teściowa/YouTube @Ploteczki
Syn, synowa i teściowa/YouTube @Ploteczki

Nie chcę zrujnować sobie wakacji, ale nie chcę też popsuć swoich relacji z teściową. Jak rozwiązać wszystko pokojowo, aby wszyscy byli szczęśliwi i nikt nie czuł się urażony?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Odebrałam córkę z domu mojej matki. Dziecko było jakieś inne. Zaniemówiłam, gdy dowiedziałam się, co zrobiła babcia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żałoba w Kościele katolickim. Ile trwa i jak powinna wyglądać

O tym się mówi: Małgorzata Tomaszewska zachwyca fanów uroczym wideo z dziećmi. Komentarze rozpętały burzę spekulacji