Anna Lewandowska, ceniona trenerka i żona polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego, niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów swoim podejściem do życia rodzinnego i równoważenia kariery zawodowej z macierzyństwem. Ostatnio jednak, w wyniku przypadkowego zdarzenia, pojawiły się komentarze dotyczące urody jej córek, zwłaszcza jednej z nich, którą fani jednomyślnie określają jako podobną do swojego sławnego ojca.

Anna Lewandowska, mająca za sobą nie tylko karierę sportową, ale także prowadzenie własnych firm, dzieli się ze swoimi fanami swoim codziennym życiem, w tym także chwilami spędzanymi z rodziną. Choć mogłaby zatrudnić opiekę, stara się wiele zadań związanych z macierzyństwem wykonywać osobiście. W wywiadach podkreśla, że często zabiera swoje córki ze sobą do pracy, co pozwala na równoczesne realizowanie swoich obowiązków zawodowych i rodzinnych, informuje Goniec.

Niedawno Lewandowska opublikowała nagranie z prywatnego wypadu na plażę z córkami i mężem. Choć zazwyczaj chroni prywatność swojej rodziny, tym razem nie udało się uniknąć przypadkowego uchwycenia twarzy jej starszej córki. Fani szybko zauważyli, że dziewczynka jest podobna do swojego ojca, Roberta Lewandowskiego.

W sekcji komentarzy nie brakuje entuzjastycznych reakcji, a porównanie urody córki do sławnego taty powtarza się jak mantra. Niektórzy komentują, że dziewczynka ma "skórę zdjętą z Roberta" i jest "mega podobna do taty". Przy tej okazji pojawiają się też życzenia dotyczące czasu spędzanego razem przez rodzinę Lewandowskich.

Choć Anna Lewandowska zwykle strzeże prywatności swojej rodziny, to przypadkowe ujawnienie twarzy córki na plaży wywołało lawinę komentarzy. Fani, porównując dziewczynkę do młodego Roberta Lewandowskiego, podkreślają wyraźne podobieństwo genetyczne. To wyjątkowy moment, którym dzieli się z publicznością, jednocześnie podkreślając trudność zachowania prywatności w świetle popularności.

Klara Lewandowska, screen Insta @Anna Lewandowska
Klara Lewandowska, screen Insta @Anna Lewandowska

To też może cię zainteresować: 18-latka prosiła o pomoc na nocnym dyżurze. Pacjentkę odesłano do domu. Dzień później już nie żyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Widzowie „Tańca z Gwiazdami” nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Jurorzy tanecznego show już się kłócą. Ewa Kasprzyk zadrwiła z Iwony Pavlović