W zeszłym tygodniu gwiazda telewizji Małgorzata Tomaszewska została mamą po raz drugi, co wywołało ogromne poruszenie wśród jej fanów. Radosną nowinę potwierdził entuzjastyczny dziadek, Jan Tomaszewski, który z pełnym entuzjazmem podzielił się szczęśliwą informacją z jednym z popularnych tabloidów. Jednak, jak się okazało, pojawiła się pewna zagadka dotycząca imienia nowo narodzonej córeczki.

W rozmowie z dziennikarzami, były bramkarz przekazał radosną nowinę o narodzinach Luizy. Jednak Małgorzata Tomaszewska postanowiła wprowadzić nieco zamieszania, ujawniając, że mała księżniczka otrzymała imię Laura. Zaskakująca zmiana imienia budziła ciekawość fanów i komentatorów mediów społecznościowych, informuje Pudelek.

Mimo trudów związanych z opieką nad niemowlęciem, Małgorzata Tomaszewska postanowiła podzielić się niektórymi chwilami z życia rodzinnego. Trzy dni temu na swoim koncie Instagram opublikowała post, w którym reklamowała produkt związany z karmieniem piersią. Jednak to nie ten wpis przyciągnął największą uwagę internautów.

W piątek celebrytka wrzuciła urocze wideo, na którym jej starszy syn Enzo czule głaszcze nowo narodzoną siostrę po główce. W opisie filmu Tomaszewska napisała: "Enzo i Laura" oraz dodała hasztagi "czysta miłość" i "starszy brat". Opublikowany materiał zdobył natychmiastową popularność, generując setki lajków i jeszcze więcej komentarzy.

Internauci nie tylko składali gratulacje z okazji narodzin Laury, ale również nie mogli oderwać wzroku od detali, takich jak urocza "fryzura" maluszka. Wielu zauważyło, że mała Laura ma już bujne włoski, co skłoniło do spekulacji na temat tego, kto jest ich rzeczywistym źródłem.

"Ma piękne włoski, cudna! Ale niunia ma włosy. Gratulacje! Jaki kudłatek, śliczna po mamie. Dużo bujnych czarnych włosków ma, ale chyba nie po mamie - rozpisują się internauci.

Pojawiające się komentarze stworzyły burzę spekulacji dotyczących genów i dziedziczenia cech. Czy włosy Laury są odziedziczone po tacie? To pytanie, które zaintrygowało fanów Małgorzaty Tomaszewskiej, nadal pozostaje bez jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jest pewne - mała Laura już teraz przyciąga uwagę nie tylko swoją urodą, ale również tajemniczą zagadką dotyczącą jej pięknych włosków.

To też może cię zainteresować: Lekarka Tomasza Komendy przerwała milczenie. "To był mój pacjent, ale jedno mogę powiedzieć..."

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sensacyjne sceny w "Jaka to Melodia". Rafał Brzozowski nie krył zdziwienia. "Czy to naprawdę się dzieje?"