Księżna Kate, żona księcia Williama, od trzech tygodni przebywa w domu po poważnej operacji jamy brzusznej, której szczegóły są pilnie strzeżone przez pałac. Plotki na temat jej stanu zdrowia narosły, gdyż po opuszczeniu szpitala, księżna zdecydowanie zawiesiła swoje publiczne obowiązki. Teraz jednak, z pewnym zdziwieniem, dochodzą nowe doniesienia, rzucające światło na dotychczas ukrywane fakty.

Według informacji przekazanych brytyjskim mediom, Księżna Kate nie tylko przeszła operację, ale także zmagająca się z rehabilitacją, stanęła przed zupełnie nowym wyzwaniem - utratą zdolności chodzenia. Sytuacja ta wywołała frustrację wśród bliskich Księżnej, jak również w samej zainteresowanej, informuje Pomponik.

"Zawsze cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem i była wysportowana, więc brak możliwości wyskakiwania z łóżka i poruszania się był dla niej trudny" - ujawnił informator "OK!".

Lekarze poinformowali rodzinę, że proces rekonwalescencji i odzyskiwania sprawności ruchowej będzie trwał co najmniej kilka miesięcy, osiągając minimum do Wielkanocy. Rodzina Księżnej mobilizuje się, aby uczynić ten czas jak najbardziej komfortowym. Dom, w którym przebywa Kate, wypełniony jest ulubionymi kwiatami, wygodnymi kocami, poduszkami i przekąskami.

Księżna, zgodnie z doniesieniami, intensywnie przygotowywała się do powrotu do życia publicznego w kwietniu. Jednak nadchodzące wydarzenia, takie jak planowany przyjazd Harry'ego i Meghana oraz premiera dokumentu o księciu Andrzej, wprowadzają dodatkowe zawirowania.

"To wszystko może sprawić, że księżna Kate nieprędko pojawi się publicznie, by uniknąć jakichkolwiek nerwowych sytuacji. A tych z pewnością nie zabraknie..." - sugerują brytyjskie media.

Księżna Kate stoi teraz przed wyjątkowym wyzwaniem - nie tylko walką o zdrowie, ale także o prywatność w obliczu nadchodzących wydarzeń, które mogą postawić rodzinę królewską w centrum uwagi medialnej. Czy uda się jej pokonać te trudności i wrócić do publicznej roli, czy też zdecyduje się na dłuższą przerwę, pozostaje otwartym pytaniem. Jedno jest pewne - losy Księżnej Kate są obecnie przedmiotem gorących spekulacji i trosk wielu fanów rodziny królewskiej.

To też może cię zainteresować: Podkarpacie po aferze z galaretą. Handel mięsem na ulicy kwitnie pomimo strachu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, jak Anna Walter zareagowała na odejście Tomasza Komendy. Ujawnia osoba z jej bliskiego otoczenia