Wstrząsająca tragedia, która spotkała Sylwię Peretti latem ubiegłego roku, pozostawia trwały ślad w życiu gwiazdy. Śmierć syna w tragicznym wypadku samochodowym sprawiła, że Sylwia do dziś przeżywa okres żałoby. Niedawno pojawiła się informacja sugerująca, że gwiazda planuje znaczącą zmianę w swoim życiu - sprzedaż luksusowej willi.

Głosy na temat przeprowadzki Sylwii Peretti pojawiły się po ogłoszeniu sprzedaży domu na jednym z portali ogłoszeniowych. Wnętrza nieruchomości są identyczne z tymi, które gwiazda często prezentowała na swoich mediach społecznościowych. Cena, jaką trzeba będzie zapłacić za to ekskluzywne miejsce, przewyższa jednak możliwości przeciętnego nabywcy, informuje Pomponik.

Willa Peretti, jak opisano w ogłoszeniu, ma 500m2 i dwie łazienki na piętrze. Położona na południu Krakowa, otoczona ogrodem, wyróżnia się również skarbem, który znajduje się na poziomie -1. Wszystko to sprawia, że nieruchomość stoi przed potencjalnym nabywcą jako luksusowe miejsce zamieszkania.

Decyzja Sylwii Peretti o sprzedaży willi może być związana z potrzebą zmiany otoczenia po traumatycznej utracie syna. Gwiazda, która od czasu tragedii wycofała się z życia publicznego, stara się odnaleźć w otoczeniu najbliższych. Zmiana miejsca zamieszkania może być dla niej krokiem w kierunku nowego rozdziału i próby uporządkowania życia po traumie.

Jednak cena nieruchomości, wynosząca prawie 6 milionów złotych, czyni ją dostępną jedynie dla niewielkiej garstki osób. Willa, która kiedyś była świadkiem szczęśliwych chwil Sylwii i jej rodziny, teraz staje się przedmiotem sprzedaży, co z pewnością budzi zainteresowanie mediów i społeczeństwa. Czy to symboliczny krok w procesie leczenia dla Sylwii Peretti? Odpowiedzi pozostają na razie tajemnicą.

To też może cię zainteresować: Papież Franciszek znów zmaga się z chorobą. Czy to coś poważnego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Ani Przybylskiej znalazła się w potężnych tarapatach. Krystynę Przybylską oszukano na ogromne pieniądze. Szczegóły sprawy są zatrważające