To miejsce, gdzie nowoczesne meble ustępują miejsca prawdziwym relikwiom minionych epok. Stary żyrandol z lat 80-tych, który nie tylko oświetla pomieszczenie, ale również przypomina o czasach, które odeszły w zapomnienie. Fotele pochodzące z lat 60-tych, które są nie tylko miejscem do odpoczynku, ale także oknem w przeszłość, pozostawiając ślad historii na tkaninie i strukturze drewna.

źródło: YouTube/Rupieciarze

Nową właścicielką tego mieszkania w stylu retro jest młoda dziewczyna, która wraz z projektantką odmieniła to wysłużone lokum. Przed remontem było to ponure trzypokojowe mieszkanie ze zgniłym parkietem, wyblakłymi tapetami i łuszczącą się farbą.

Ale na szczęście nowa właścicielka zdecydowała się na nowy remont, zachowując stare detale.

Teraz jej mieszkanie jest pełne życia:

"Włożyłam w ten projekt całą swoją duszę" - mówi projektantka. - "Wnętrze okazało się bardzo klimatyczne. I cieszę się, że mieszkanie ma wspaniałych właścicieli".

źródło: lemurov.net

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po tym wyjątkowym mieszkaniu!

Pokój dzienny:

Łączy kolory oliwkowy i łososiowy.

źródło: lemurov.net

Znajdują się tu zabytkowe fotele Hera z lat 60.. Jest też mały kącik do pracy.

Kuchnia:

Nie jest połączona z salonem.

źródło: lemurov.net

Ma szeroki otwór, tworząc "efekt społeczny". Wyposażona w krzesła jadalniane z lat 60. Zestaw kuchenny jest wykonywany na zamówienie w warsztacie stolarskim.

Sypialnia:

Urządzona w spokojnych beżowych kolorach.

źródło: lemurov.net


Posiada niezwykłe okno wykuszowe. Zawiera przestronną garderobę.

Łazienka:

Wyłożona kafelkami jak kuchnia. Posiada wannę zamiast prysznica.

źródło: lemurov.net


Ozdobiona stylowymi akcesoriami.

Hol wejściowy:

Wyposażony w przestronną szafę na odzież wierzchnią.

źródło: lemurov.net


To mieszkanie w stylu retro jest prawdziwym portalem do przeszłości. Urzeka swoją atmosferą i przypomina o wartości przedmiotów vintage. Co sądzisz o tej renowacji? Podziel się wrażeniami w komentarzach!

O tym się mówi: Wokół rozwodu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego powstaje coraz większe zamieszanie. Zeznania ma złożyć ojciec aktorki. Co się wkrótce wydarzy

Zerknij tutaj: Głośno po wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję. Justyna Steczkowska postanowiła w ostrych słowach podsumować Edytę Górniak. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Związek Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka trwał dwadzieścia lat. Gdy dopadł ich kryzys postanowili zrobić sobie przerwę. Wszystko zmienił wyjazd