Uroczysta premiera filmu "Kuba" o życiu Jakuba Błaszczykowskiego przyciągnęła uwagę wielu znanych osobistości, w tym jednej z najbardziej rozpoznawalnych par celebrytów w Polskim show-biznesie - Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Jednak, mimo ogólnego entuzjazmu, towarzyszyła temu nieoczekiwana niespodzianka związana z wyglądem mężczyzny.

Występ na czerwonym dywanie tej pary nieco zaskoczył fotoreporterów i fanów. Radosław Majdan, który postanowił wesprzeć kolegę z branży, pojawił się na premierze w sposób wyjątkowo "blady". Choć Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła w błyszczącym komplecie, spojrzenie publiczności skupiło się na Radosławie, który w połączeniu z ciemnymi ubraniami i intensywnym makijażem, prezentował się nieco specyficznie, informuje Pomponik.

Należy zaznaczyć, że Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno przeszła przez okres niezdysponowania zdrowotnego, miała nawet nogę w gipsie, a obecnie przechodzi rehabilitację. W związku z tym, można by oczekiwać, że to ona będzie w gorszej kondycji na premierze, jednak niespodziewanie to Radosław zdobył uwagę z powodu swojego wyglądu.

Podczas rozmowy na czerwonym dywanie, Rozenek-Majdan podkreśliła, że para ma bardzo poukładane sprawy finansowe, co jest dla nich ważne. Temat intercyzy nie jest im obcy, a Małgorzata wyraziła przekonanie, że rozmowa o sprawach finansowych powinna odbyć się przed wejściem w związek. Gwiazda nie zdradziła jednak decyzji, jaką podjęła razem z mężem w tej kwestii.

Oprócz tego, Rozenek-Majdan zdradziła swoje plany na przyszłość, mówiąc o chęci stworzenia dokumentu na temat jej samej. Wydaje się, że historia ich życia mogłaby być inspiracją i dać otuchę, nawet jeśli nie zostałaby stworzona przez znanego twórcę streamingowego.

Premiera filmu o Jakubie Błaszczykowskim stała się nie tylko okazją do wspierania kolegów z branży, ale także momentem, który skupił uwagę mediów na wyjątkowy sposób, w jaki para celebrytów zaprezentowała się na czerwonym dywanie.

Jak informował portal "Życie News": Wysokość emerytury Rydzyka może zaskoczyć wiele osób. Na jaw wyszło, ile dostaje z ZUS najsłynniejszy zakonnik w Polsce. Czy mowa o wielkiej sumie

Przypomnij sobie: Przerażające wieści z rządu. Czy będzie zmiana wieku emerytalnego